Ostatné témy

Reflex Nutrition: značka, ktorej môžete veriť

||reflex-nutrition-bestbody.sk-logo|https://bestbody.sk/wp-content/uploads/2018/02/reflex.jpg

Reflex Nutrition je značkou, o ktorej možno veľa z vás ešte nepočulo, napriek tomu vo svete doplnkov výživy vzbudzuje veľký rešpekt. Reflex Nutrition je synonymum kvality a určite by ste ju nemali prehliadať vo vašom suplementačnom pláne.

Už od samotného začiatku bolo základným pilierom spoločnosti Reflex Nutrition (RN), vytvorenie doplnkov najvyššej kvality. Boli vybudované továrne, pre úplné zabezpečenie kontroly kvality výrobkov. RN inovovali procesy spracovania srvátky, aby vám dodali výrobky, o ktorých si iní mysleli, že nie sú komerčne životaschopné a robili to počas posledných 20 rokov.

Najvyššia rada srvátkového proteínu od RN, ktorým je Micro Whey, obsahuje najnatívnejšiu formu srvátky spracovanej špecifickým procesom mikrofiltrácie. Táto najčistejšia forma srvátky, aká je dostupná, mala vždy za cieľ vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám zákazníka. Takýto kvalitný produkt bolo možné vytvoriť len vďaka partnerstvu s najlepšími svetovými dodávateľmi príslušných surovín. Srvátka pochádzajúca od dobytka kŕmeného na tráve, v krajine s najdlhším vegetačným obdobím tráv (Írsko), vegánsky proteín z Francúzska, ktorý je šetrný voči životnému prostrediu, neprekonateľné úrovne kvality kreatínu z Nemecka (Creapure- Alzchem), chelátové minerály a vitamíny z USA a zoznam pokračuje. Od začiatku je cieľom RN spojiť účinnosť so zdravím do dokonalej harmónie. Z pohľadu tejto firmy nemá zmysel vám dávať jedno bez druhého.

reflex-nutrition-bestbody.sk-logo

Každý proces výroby je spojený s mimoriadne vysokými štandardmi kvality. RN pracuje podľa štandardizovaných noriem kvality ISO, testujú vybrané šarže výrobkov na zakázané látky, uisťujú sa, že alkohol je z akýchkoľvek čistiacich procesov vynechaný, a taktiež z procesov ich dodávateľov.

V rámci vedeckého parku, v ktorom RN sídli, je používaná len energia z obnoviteľných zdrojov, ako sú napr. solárne panely. Vzduch v továrňach prechádza cez bakteriálne filtre, aby sa zabezpečilo čo najčistejšie prostredie pre vaše produkty. Súbor  týchto aspektov pri výrobe sa prejavuje na vysokej kvalite produktov RN.

Navyše, RN ide nad rámec toho, čo je od nich vyžadované, pokiaľ ide o kvalitatívne normy. Vytvorili interné laboratórium, so špecializovanými chemikmi, ktorí testujú každú jednu šaržu proteínových výrobkov, aby sa uistili, že obsah produktu sa na 100% zhoduje s tým čo je napísané na etikete. Tiež sa testuje doba skladovania surovín.  Investícia do týchto produktov sa vám vráti a telo vám určite poďakuje, že ste mu dodali všetko čo potrebuje a v tej najvyššej kvalite.

RN v roku 2017 osadili svoje výrobky do nových balení so zjednodušenou kategorizáciou a veria, že sa budete cítiť lepšie a pohodlnejšie v celom rozsahu, čo sa týka tejto rady.

RN sa snaží expandovať a doručiť svoje produkty ešte väčšiemu počtu ľudí, takže ktokoľvek ste, akékoľvek doplnky potrebujete, dúfajú, že rozumiete, že sú na „vašej strane“!

O Mgr. Matúš Kobulnický, PhD.

Pracujem ako výživový poradca, osobný a kondičný tréner viac ako 15 rokov. Som hrdý na množstvo spokojných zákazníkov, ktorým som pomohol dosiahnuť svoje ciele. Svojím PhD. štúdiom v odbore športovej kinantropológie som autorom publikácií rôznych článkov a získavam najnovšie informácie v tejto oblasti. Založil som značku bestbody.sk do ktorej s vášňou vkladám všetky svoje dosiahnuté skúsenosti a vedomosti.