Creapure Creatine 500g – Reflex Nutrition

5.00 z 5
6 Hodnotenia

14,25 €

Creatine Monohydrate je doplnok výživy s obsahom kreatínu monohydrátu, ktorý zvyšuje dynamiku, silu a výkonnosť. Je vhodný pre všetkých športovcov.

Skladom

MNOŽSTVO

Creapure ® Creatine

Garancia najčistejšieho a najbezpečnejšieho produktu na súčasnom trhu

Kreatín monohydrát je už po dlhé roky využívaným doplnkom vo všetkých športových odvetviach. Kreatín je látka telu vlastné, je prítomná v každej ľudskej bunke ako zdroj pre obnovu bunkovej energie ATP. V závislosti na telesnej hmotnosti a množstvo svalovej hmoty, predstavujú zásoby kreatínu množstvo v rozpätí 100 až 150g obsiahnutého v celom tele. Z toho je denne využité 2 až 4 g kreatínu pre bežné fyzickej aktivity. Polovicu z tohto množstva si telo produkuje samo, zvyšok musí byť dodaný do organizmu potravou. Tomu zodpovedá zhruba 500g hovädzieho mäsa, alebo rýb denne, čo je z praktického hľadiska veľmi zložité.

V čom je Creapure ® kreatín odlišný od konkurencie?

Napriek tomu, že je na trhu nepreberné množstvo foriem a výrobcov kreatínu, Creapure ® je jediný kreatín na svete, ktorý je trvalo testovaný na nežiaduce nečistoty (kreatinín, dicyandiamid, dihydrotriazin, thiourea). Nemecký výrobca AlzChem AG garantuje špičkovú kvalitu.

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyšší rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.

Využitie

Kreatín monohydrát je ideálny pre široké spektrum športových disciplín od kulturistiky po všetky športy, kde je vyžadovaná explozívna sila a dynamika. Na súčasnom trhu je k dispozícii široké spektrum foriem kreatínu, kritickým okamihom je ale to, ktoré produkty sú preverené a sú bezpečné.

“Pohár studenej vody, môže obsahovať škodlivé baktérie a mikróby, aj keď sa od 100% čistej vody na prvý pohľad vôbec nelíši.”

Rovnako je tomu aj s kreatínom. Biely prášok, ktorý vyzerá na prvý pohľad čistý, môže obsahovať toxické látky a nečistoty. Spôsob výroby a výberu surovín predstavuje kritický bod pre výrobu kvalitného kreatín monohydrátu. Nekvalitné suroviny a nekompletné výrobný proces, ktorý nie je stále monitorovaný vedie k obsahu nežiaducich nečistôt ako kreatinín, dicyandiamid a dihydrotriazin. Tie následne zaťažujú obličky a celý organizmus, čo môže viesť k veľmi negatívnym dopadom na celkový zdravotný stav jedinca.

Creapure ® je prvotriedny, celosvetovo uznávaná značka kreatín monohydrátu, garantujúci maximálnu čistotu, bezpečnosť a maximálnu efektivitu.

Doporučené dávkovanie:

Jazdná fáza: Rozmiešajte 5 g (cca 1 zarovnaná 5ml odmerka) v 500 ml vody, ovocného džúsu či náhrady jedla. Konzumujte 4 dávky denne v pravidelných intervaloch počas 5 dní.

Udržiavacia fáza: Rozmiešajte 5 g (cca 1 zarovnaná 5ml odmerka) v 500 ml vody, ovocného džúsu či náhrady jedla. Konzumujte 1 dávku denne.

Výživové údaje:

 

Počet dávok v balení: 100 x 5 g100 g5 g*
Energetická hodnota1700 kJ / 400 kcal85 kJ / 20 kcal
Tuky0 g0 g
Sacharidy0 g0 g
Bielkoviny100 g5 g
Sol0 g0 g

*1 porce odpovedá 5 g. Balenie obsahuje 100 porcí.

Zloženie:

Creapure kreatín monohydrát 100%.

Balenie

500 g

Výrobca

Reflex Nutrition

6 hodnotenia produktu

 1. (overený zákazník)

  super creatin dobra a kvalitna značka

 2. (overený zákazník)

  Super. Pri inych som maval problem so zaludkom. Tento je uplne ok, ziaden problem

 3. (overený zákazník)

  Creapure jednoznačne najlepšia voľba, keď vyberáte z monohydrátov. Najčistejší kreatín a záruka kvality :) najlepšie užívať s nejakými sacharidmi. Mne konkrétne sa osvedčila D-ribóza, je síce drahšia ale účinnejšia

 4. (overený zákazník)

  Super kreatín bez problémov s trávením. Hlavné plus tohto produktu je nemecký výrobca creapure – AlzChem AG. Týmto sa tento produkt stáva prémiovým na trhu.

 5. Kupujem doplnky len od reflexu, nakolko som vegetarian, maju ciste produkty bez zbytocnosti, creatin mi pomaha po cviceni, odporucam.

 6. (overený zákazník)

  Výborná vec, dobrá kupa. Kombinácia tréning, kreatín, rastlinná strava a konopný proteín = výsledky. Nárast sily a svalov bez priberania.
  Keď už niekto chce začať s kreatínom, u tejto značky je záruka najvyššej čistoty a efektivity.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.