Nexgen PRO 90 kapsúl – Reflex Nutrition

4.89 z 5
9 Hodnotenia

12,99 € 12,15 €

Nexgen PRO Vitamín je dokonalá kombinácia multivitamínu, multiminerálu, antioxidantu a ďalších dôležitých zložiek, určeného pre všetkých aktívnych ľudí.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Nexgen PRO Reflex Nutrition

Premium Sports Multivitamin, Multimineral, Antioxidant – Nexgen ® version

Nexgen ® to je základná vývojová verzia dokonalého multivitamínu, multiminerálu a antioxidantu určeného pre všetkých aktívnych ľudí. Nový Nexgen® Pro v sebe zahŕňa ideálne množstvo všetkých dôležitých zložiek, ako aj horčík, vitamín K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogenov.

Sofistikovaná verzia jednotlivých zložiek, čistota, účinnosť, ako aj výrazná kvalita a minimum pojív je zárukou maximálnej využiteľnosti. Denná dávka je, na základe najnovších výskumov o využiteľnosti vitamínov, minerálov a tiež antioxidantov (niektoré vitamíny totiž ľudský organizmus nedokáže skladovať), rozdelená do dvoch priebežných dávok, a to tak aby bol organizmus zásobovaný rovnomerne!

V prípade požiadavky nadväzuje na základnú verziu Nexgen ®, zosilnená verzia Nexgen PRO ®, ktorá okrem vyššieho obsahu účinných zložiek umožňuje dávkovanie trikrát denne. Tým dochádza k minimálnym stratám močom.

Obsahuje najdôležitejší minerál všetkých vynikajúcich atlétov – horčík.

Nexgen PRO ® obsahuje 375 mg horčíka v potrebnej dennej dávke, a to v jednej z top biodostupných foriem – horečnatej soli kyseliny citrónovej.

Najdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturálnej forme.

Nexgen PRO ® je jediným multivitamínom v celosvetovom rebríčku, ktorý ponúka biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7. Ten je vyrobený fermentačnou technológiou. Nie je to žiadny lacný syntetický vitamín K1. Niektoré multivitamíny môžu obsahovať formu K2-MK4, ale táto sa ani zďaleka nedá porovnať s formou K2-MK7, ktorá je najvyššej biologickej aktivity a biodostupnosti v rámci všetkých foriem vitamínu K. Cenovo patrí k tým najdrahším formám medzi vitamínmi.

Obsahuje 500 % doporučené denní dávky vitamínu D3

Nexgen PRO dodává telu 50 mcg (2.000 IU) vitamínu D

Obsahuje jedinečný antioxidačný štít

 • DeltaGold® tokotrienoly
 • Lyc-O-Mato®, (naturálny lykopen)
 • BIOLUT™ lutein esters, (luteinové estery)
 • Extrakt z hroznových semienok (Proanthokyanidiny)
 • Až 95% extrakt zo zeleného čaju (Polyfenoly a katechiny)
 • Selenium SeLECT®
 • Naturálny Koenzým Q10

Aditivum minerálov vo forme chelátov – najdrahšia forma minerálov s maximálnou využiteľnosťou.

Špecifické minerály zinok, meď, mangán, molybdén a chróm majú zastúpenie v exkluzívnej forme chelátu. Chelát predstavuje väzbu minerálov na dva „nosiče“ najčastejšie aminokyseliny, kedy je zovretý v tzv. kliešťoch (chelát = kliešte ) v zmysle: AMINOKYSELINA – MINERÁL – AMINOKYSELINA. Chelát je teda väzba jedného minerálu na dve aminokyseliny, alebo aj, aj keď menej často, organické kyseliny. Tým sa cheláty odlišujú od klasických organických a anorganických foriem. Môžeme teda povedať, že Chelát je jedinečná organická forma minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín ( špenát, šalát..). Práve preto je táto forma pre ľudské telo najvhodnejšia, a to z hľadiska ako vstrebávania, tak aj využitia.

Obsahuje B komplex, ako aj methylkobalamin.

Nexgen PRO ® obsahuje B komplex, a teda všetky vitamíny radu B. Tie sú rozpustné vo vode a organizmus ich nedokáže skladovať do zásoby. Práve toto je dôvodom, prečo sa Nexgen PRO ® dávkuje dvakrát denne počas jedla. Okrem toho Nexgen PRO ® obsahuje aj bioaktívnu formu vitamínu B 12 methylkobalamin.

Obsahuje prospešné probiotické kultúry Lactospore ®

S každou dennou dávkou Nexgen PRO ® dodáš svojmu telu aj rovnaké množstvo probiotických kultúr, a teda podobné množstvo ako v jednom živom jogurte.

Aká je výhoda kapsúl od Reflex Nutrtion? A prečo je denní dávka Nexgen PRO ® rozdelená do dvoch dávok?

Na súčasnom trhu nájdeš nespočetné množstvo multivitamínov v rôznych formách a rôznom dávkovaní. „Najlepšie sú tie najlacnejšie. “ Aj tie sľubujú obsah všetkých možných vitamínov a minerálov. Je však práve toto pre ľudské telo dobré? Aj napriek tomu, že mnoho výrobcov ponúka multivitamíny v rôznych formách, nie je to pre telo ideálne. Nie všetky vitamíny a minerálne látky dokáže telo absorbovať a využiť efektívne.

Ďalší problém je v tom, že mnohé firmy dnes ponúkajú multivitamín veľmi lacno. Lacná preto musí byť aj ich výroba, ide totiž o takzvané „lepené“ tabletky. Tieto sú vyrábané na špeciálnych linkách, pod vysokým tlakom. Takéto stroje vyprodukujú milióny tabletiek denne. Avšak problém je v tom, že takéto tabletky obsahujú takzvané pomocné látky, a to až 40 percent. Ide o plnivá, pojivá, aditíva (stabilizátory či lepidlá). Teda ak si dopraješ multivitamín, dáš si s ním aj doslova kilá zbytočných aditív. Nízka cena teda nie je vždy to najideálnejšie riešenie pre zdravie. Opakom týchto lepených tabliet sú kapsle, kde je prášok zapuzdrovaný do želatínovej zmesi.

Ďalším problém je jednorazová denná dávka. Už logika napovedá, že telo nedokáže prijať všetky potrebné vitamíny a minerály naraz v jednej chvíli. Vitamíny a minerály sa vstrebávajú postupne, zo stravy. Ak zješ jednu tabletu denne a myslíš si, že telo všetko vstrebe, mýliš sa. Napríklad vitamín B je rozpustný vo vode a močom sa z tela odplaví veľmi rýchlo. B-čko je však nutné pre efektívne uvoľňovanie energie zo stravy, ktorú zješ. Toto platí aj pre ďalšie vitamíny a minerály rozpustné vo vode.

A práve Nexgen PRO ® ponúka efektívne riešenie „deleného“ multivitamínu vo forme kaps, ktoré boli vyvinuté tak, aby sa postupne dávkovali počas dňa. Celý proces je síce nákladnejší, v porovnaní z masovou výrobou klasických lepených tabletiek, avšak pre spoločnosť Reflex Nutrition je vždy na prvom mieste využiteľnosť a kvalita, a nie profit. Okrem toho je jednoznačne vedecky dokázané, že dávka multivitamínu rozdelená do troch častí počas celého dňa je pre organizmus absolútne najlepšie využiteľná. Práve forma kapsliam umožňuje minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu). Ten je veľmi šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsule a uložený v blistry, tak aby došlo k minimálnemu znehodnoteniu jednotlivých bioaktívnych zložiek.

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyšší rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotná nezávadnosť.

Dávkovanie:

Pre maximálnu využiteľnosť dávkujte 1 kapsulu 3 x denne s jedlom. 1 denná porcia odpovedá 3 dávkam. Balenie obsahuje 30 denných dávok.

Tabuľka nutričných hodnôt:

 

Počet dávok v baleni: 30v 3 kaps*% RHP**
Vitamín A (retinyl-acetát)800 μg100 %
Vitamín D3 (cholekalciferol)50 μg1000 %
DeltaGold®Tokotrienoly (35% tokotrienolov – z toho 84-92% delta-tokotrienolov, 8-16 gama-tokotrienolov)10 mg
Vitamín K2-MK7 ( MenaquineGold®, menachinon-7)75 μg100 %
Vitamín C200 mg250 %
Vitamín B1 (thiamin hydrochlorid)20 mg1818 %
Vitamín B2 (riboflavin)20 mg1429 %
Niacín (nikotinamid)20 mg125 %
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid)20 mg1429 %
Kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová)600 μg300%
Vitamín B12 (methylkobalamin)100 μg4000%
D-Biotin150 μg300%
Kyselina Pantothenová (D-pantothenát vápenatý)20 mg333%
Horčík (horečnatá soľ kyseliny citónovej)200 mg53%
Chelát – Zinok (L-methionin zinečnatý)15 mg150%
Chelát – Meď (L-aspartát meďnatý)1000 μg100%
Chelát – Mangan (L-aspartát manganatý)1 mg50%
Chelát – Selen (L-seleno methionin SeLECT®)150 μg273%
Chelát – Chrom (pikolinát chromitý)100 μg250%
Bór (boritan sodný)2 mg
Cholin (cholin bitartrát)20 mg
Koenzym Q1010 mg
Extrakt z hroznových semienok (95 % Proanthokyanidiny )95 mg
Extrakt z lístkov zeleného čaju (95 % polyfenolov, 70% katechinov, 30% EGCG)95 mg
Inositol20 mg
Luteinové estery (Biolut®, 90 % luteinových esterov – z toho 45 % trans luteinu)10 mg
Lykopen (Lyc-O-Mato®)3 mg
Piperin (BioPerin®)5 mg
Quercetin20 mg
Bacillus coagulans (LactoSpore®)10 x107 spór
Lactobacillus Acidophilus25 x 107
Bifidobacterium Bifidum25 x 107
Lactobacillus Rhamnosus25 x 107
Energetická hodnota v 100 g je nižšia ako 50 kJ ( 12 kcal )

*1 denna porcia odpovedá 3 kapsuliam. Balenie obsahuje 30 denných porcií.
**% referenčné hodnoty príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ / 2000 kcal).

Zloženie:

V jednej želatínovej (želatína, oxid železitý) kapsuli:

horečnatá soľ kyseliny citrónovej, mikrokryštalická celulóza, kyselina askorbová, mono L-metionín zinočnatý, extrakt z hroznových semienok (95% proanthokyanidíny), L-seleno metionín (Selecta), bisglycinát železitý, nikotínamid , stearan horečnatý, Lactospore – probiotické kultúry, tiamín hydrochlorid, cholekalciferol, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, quercetin, panthotenát vápenatý, L-aspartát meďnatý, cholín bitartrát, inositol, koenzým Q10, boritan sodný, tokotrienoly (DeltaGold – 35% tokotrienolov – z toho 84-92% delta-tokotrienolov, 8-16 gama-tokotrienolov) – zdroj Annatto, retinyl acetát, L-aspartát mangánatý, dioxid kremičitý, Menaquinon-7 (MenaquineGold), pikolinát chromitý, luteín vo forme Biolut ((Aksamietnica vzpriamený kvet (90% luteinových esterov – z toho 45% trans luteínu)), maltodextrín, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotín, methylkobalamin.

Balenie

90 kaps

Výrobca

Reflex Nutrition

9 hodnotenia produktu

 1. (overený zákazník)

  som velmi spokojny

 2. (overený zákazník)

  Doteraz som si kupoval nizsiu radu tohoto multivitaminu (nexgen klasicky 60 caps). Ale zacal som intenzivnejsie sportovat a uz mi to nepostacovalo, tak som skusil tuto PRO verziu, kde su vyssie davky. Velmi dobry multivitamin, obsahuje aj probiotika, antioxidanty a vela uzitocnych a vzacnych vitaminov. Kupujem len tieto vitaminy, kedze viem, ze reflex ponuka vitaminy len v chelatovanych formach, co zabezpecuje najvyssiu biologicku hodnotu (vysoka vstrebatelnost) a od toho zavisi aj to ze funguju. Odporucam kazdemu len tieto lebo fakt funguju.

 3. (overený zákazník)

  Asi najlepsi multivitamin aky som mala. Lepsie zlozenie som u ziadneho multivitaminu nevidela. A chelatovane formy su TOP. Som velmi spokojna a hodnotim na jednotku 😉

 4. (overený zákazník)

  K tomu produktu dodam este ze funguje. Citim sa omnoho lepsie, hlavne z hladiska regeneracie, niesom unavena a mam ovela viac energie.

 5. (overený zákazník)

  Reflex multivitamin je kvalitny multivitamin, davam si ho denne a som s nim spokojna.

 6. (overený zákazník)

  Jeden z najlepších multi-vitamínov hlavne vďaka svojmu zloženiu. Vďaka prísunu potrebných vitamínov a minerálov sa cítim oveľa lepšie. Oproti lacnejším vitamínov ma výhodu chelátových foriem vitamínov.

 7. (overený zákazník)

  Vynikajúce zloženie.
  Oceňujem antioxidačnú zložku doplnku. Obsiahnutý Q10 pri dlhšom užívaní odstránil problém u mňa so srdcovou arytmiou! Užívam 2 kapsule denne. Taktiež chelátové zložky minerálov sú super v zložení doplnku.
  Oceňovaný vrcholovými športovcami.

 8. (overený zákazník)

  Bez debaty top multivitamín. Všetky minerály vo forme chelátu. Využiteľnosť skvelá. Vysoko odporúčam, pre fitness nadšencov v bežných posilkách ale aj pre bežných ľudí. Pokiaľ je vašim cieľom súťaž,tak potom Nexgen® Pro Sports. Top produkt, top firma

 9. (overený zákazník)

  Pociťujem zníženie únavy pri zvýšenej záťaži. Pri pravidelnom užívaní takmer žiadne prechladnutia. Iné vitamíny by som si nekúpil, tieto majú ako jedny z mála dobrú vstrebateľnosť za dobrú cenu. Odporúčam

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.