Prečo nakupovať u nás

Osobný odber

Ponúkame Vám možnosť osobného odberu, 7 dní v týždni, každý deň až do 21:00 v Predajni Eurovea v Bratislave. V predajni si môžete produkty prezrieť, vyskúšať a radi Vám poradíme pri výbere vhodných doplnkov. Osobný odber je možný aj v Petržalke na Gogoľovej v pracovné dni od 8:00 – 16:30.

Najnižšia cena dopravy

Máme najnižšiu cenu dopravy na trhu: kuriérom DHL za 1,89€. Keď sa už rozhodnete pre niektorý z našich produktov, nie je našim cieľom zarábať na doprave, preto Vám ponúkame dopravu za naše náklady spojené s odoslaním balíka. Pri odbere nad 89€ je doprava zdarma.

Férová cenotvorba

Patríme medzi najväčšie Eshopy s doplnkami výživy na Slovensku, preto dokážeme nakúpiť a následne aj predávať produkty za výhodné ceny. Nadštandardné vzťahy s niektorými dodávateľmi sa odzrkadľujú v bezkonkurenčných cenách viacerých produktov.

Možnosti platby

Možností, ako zaplatiť za tovar je niekoľko. Môžete platiť na dobierku, bankovým prevodom, elektronickým bankovníctvom TrustPay alebo v hotovosti na odberných miestach v Bratislave na Gogoľovej 18 a v nákupnom centre Eurovea.

Akcia týždňa

Každý týždeň Vám ponúkame zľavy na vybrané produkty a iné špeciálne akcie. Sledujte nás na Facebooku kde Vás informujeme o akciách každý týždeň.

Odborné poradenstvo

Pokiaľ si pri kúpe produktu nebudete istý jeho výberom, ponúkame Vám flexibilný prístup pri zodpovedaní akýchkoľvek otázok. Odborné poradenstvo prebieha prostredníctvom e-mailu, telefonicky, live chatu alebo osobne v predajni Eurovea.

Matúš Kobulnický

„Našim cieľom je vaša spokojnosť. Vždy sa snažíme urobiť pre zákazníka maximum – pred predajom, ale aj po ňom pri prípadných reklamáciách.”