Prečo nakupovať u nás

Osobný odber

Ponúkame Vám možnosť osobného odberu priamo u nás 5 dní v týždni. Osobný odber je možný v Petržalke na Gogoľovej 18 v pracovné dni od 8:00 – 16:00. Osobný odber je možný aj cez Zásielkovňu na výdajných miestach po celom slovensku na viac ako 5000 pobočkách (Zoznam výdajných miest). 

Najnižšia cena dopravy

Máme nízku cenu dopravy: kuriérom GLS za 2,3 €. Keď sa už rozhodnete pre niektorý z našich produktov, nie je našim cieľom zarábať na doprave, preto Vám ponúkame dopravu za naše náklady spojené s odoslaním balíka. Pri odbere nad 89€ je doprava zdarma.

Férová cenotvorba

Patríme medzi stabilné Eshopy s doplnkami výživy na Slovensku, preto dokážeme nakúpiť a následne aj predávať produkty za výhodné ceny. Nadštandardné vzťahy s niektorými dodávateľmi sa odzrkadľujú v bezkonkurenčných cenách viacerých produktov.

Možnosti platby

Možností, ako zaplatiť za tovar je niekoľko. Môžete platiť na dobierku, bankovým prevodom, elektronickým bankovníctvom TrustPay alebo v hotovosti na odberných miestach.

Výhodne akcie

Prostredníctvom newsletterov posielame registrovaným zákazníkom zľavy na vybrané produkty a iné špeciálne akcie. Staňte sa naším odberateľom noviniek.

Odborné poradenstvo

Pokiaľ si pri kúpe produktu nebudete istý jeho výberom, ponúkame Vám flexibilný prístup pri zodpovedaní akýchkoľvek otázok. Odborné poradenstvo prebieha prostredníctvom e-mailu, telefonicky, live chatu alebo osobne v predajni Eurovea.

Matúš Kobulnický

„Našim cieľom je vaša spokojnosť. Vždy sa snažíme urobiť pre zákazníka maximum – pred predajom, ale aj po ňom pri prípadných reklamáciách.”