TRX

Závesný systém je najobľúbenejšie náradie pre funkčný tréning s vlastným telom.

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36


 • zavesny system TRX
  Momentálne nedostupné

  Závesný systém Pro Kit Professional

  109,00 €

  Závesný systém je pomôcka pre funkčný tréning s vlastným telom. PRO Kit je najlepším nástrojom profesionálnych trénerov. Svojou odolnosťou a príslušenstvom v balení je prispôsobený pre komerčné využitie. Pomáha rozvíjať svalovú silu, koordináciu, flexibilitu, rovnováhu a stabilizáciu.

 • trx-home-bestbodysk
  Momentálne nedostupné

  Závesný systém – Home Gym (Kit Professional)

  139,00 €

  Závesný systém je pomôcka pre funkčný tréning s vlastným telom. Pomáha rozvíjať svalovú silu, koordináciu, flexibilitu, rovnováhu a stabilizáciu. Home Kit je určený pre domáce využitie a jednotlivcov všetkých úrovní, od začiatočníkov až po profesionálnych športovcov

 • trx-force-kit-sada
  Momentálne nedostupné

  Závesný systém Tactical Gym

  139,00 €

  Závesný systém Tactical Gym (Force Kit)  je pomôcka pre funkčný tréning s vlastným telom. Pomáha rozvíjať svalovú silu, koordináciu, flexibilitu, rovnováhu a stabilizáciu.

 • Závesný posilňovací systémZávesný posilňovací systém
  DOSTUPNÉ

  Závesný posilňovací systém – GymBeam

  19,95 €

  Závesný posilňovací systém je skvelá fitness pomôcka na domáci či outdoorový tréning. Je vyrobený z pevného materiálu, a vďaka mäkkým penovým úchopom zabezpečí komfort počas celého cvičenia. Má jednoduchú inštaláciu, je ľahko prenosný a uskladniteľný. 

 • Multifunkčný závesný systém Cross Fit Trainer TUNTURIMultifunkčný závesný systém Cross Fit Trainer TUNTURI
  DOSTUPNÉ
  NEW

  Multifunkčný závesný systém Cross Fit Trainer TUNTURI

  159,00 €

  Veľmi efektívny prepracovaný systém posilňovania proti vlastnej hmotnosti. Systém sa skladá z popruhov, ktoré sa ľahko uchytia do dverí, na strom, či iný oporný bod.