Myo-Inozitol & Folic Acid 120g – Viridian

18,40 €

Produkt je určený pre jedinca zameraný na:

  • Podporu pri ženskej neplodnosti
  • Podporu pri syndróme polycistických ováriach
  • Podporu pri depresiách

Skladom

MNOŽSTVO

MYO-INOzITOL & FOLIC ACID (Myo-Inositol s kyselinou listovou)
Doplnok stravy.
Myo-inozitol s kyselinou listovou je silná synergická zmes určená predovšetkým pre oblasť ženskej plodnosti.
Čistota produktu
– Všetky zložky sú 100% aktívne
– Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
– Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pro vegánov
Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
– Zložky, ktoré sa nachádzajú v produkte pochádzajú z plodín a rastlín od malých lokálnych pestovateľov. Jednou z kľúčových zásad Viridianu je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovnako vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese – doslova od semienka až po finálny produkt.

Čo je kyselina listová?

Kyselina listová je syntetická forma folátu, v oboch prípadoch ide o označenie vitamínu B9. Folát je pre človeka veľmi dôležitý a hlavne pre tehotné ženy, pretože zásadne prispieva k predchádzaniu vrodených porúch dieťaťa. 

 Kyselina listová – folát – vitamín B9

Kyselina listová je všeobecne známe označenie jedného z vitamínov skupiny B, presnejšie vitamínu B9. Ďalším názvom je folát, ale folát a kyselina listová nie sú úplne to isté. Folát je forma vitamínu B9, ktorú nájdete prirodzene v potravinách a kyselina listová je jeho syntetickou formou. Termín folát je generický názov a odkazuje na viacero foriem vitamínu B9, medzi ktoré patrí kyselina listová, tetrahydrofolát (THF) alebo dihydrofolát (DHF). 

Kyselina listová je syntetická forma folátu prítomná vo výživových doplnkoch alebo obohatených potravinách. Či už folát alebo kyselina listová, ich účinky na organizmus sú rovnaké. Užívanie kyseliny listovej sa odporúča najmä tehotným ženám, ale tu výhody vitamínu B9 nekončia. Okrem podpory tehotenstva je užitočný aj pri depresii alebo poklese pamäti.

Myo-Inozitol & Folic Acid 120g - Viridian

Význam folátu pre ľudský organizmus a jeho dôležitosť je známy už skoro 100 rokov. Vedkyňa demonštrovala, že vďaka pivovarským kvasniciam je možné predchádzať anémii počas tehotenstva.
Kyselina listová má vplyv aj na ďalšie ochorenia ako napr. srdcovocievne ochorenie, rakovina, poruchy autistického spektra,..
Balenie: 120 g
  • užívajte 2 g (2 plné odmerky) 2x denne alebo podľa odporúčania lekára
  • Rozmiešajte vo vode alebo v šťave
  • Užívajte s jedlom
  • Odmerka je súčasťou balenia
  • Pri bolestivých menštruáciách užívajte spoločne s horčíkom
 Balenie obsahuje 60 dávok x 2 g
 2 g obsahujú
 Myo-Inozitol
 2000 mg
 kyselina listová (získaná z citrónovej kôry v bio kvalite)
 200 µg (100 %*)
* % referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Zloženie: Myo-Inozitol 2000 mg, kyselina listová (získaná z citrónovej kôry v bio kvalite) 200 µg (100 % referenční hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok).

Nie je vhodné pro deti. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosah detí.

Balenie

120 g

Výrobca

Viridian

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.