BSN_N.O.-Xplode - bestbody.sk

N.O. Xplode 3.0 240 g – BSN

12,20 € 8,70 €

Formula No-Xplode ™ 3.0 je upravená takým spôsobom, aby umožňovala intenzívnejšie a silnejšie využívanie vlastností a účinkov oproti predošlej formule

N.O. Xplode 3.0 240 g - BSN - blue-raspberry-cs Dostupné na požiadavkuBlue raspberry 12,20 € 8,70 € Napíšte nám
N.O. Xplode 3.0 240 g - BSN - fruit-punch Dostupné na požiadavkuFruit punch 12,20 € 8,70 € Napíšte nám
N.O. Xplode 3.0 240 g - BSN - green-apple Dostupné na požiadavkuGreen Apple 12,20 € 8,70 € Napíšte nám
N.O. Xplode 3.0 240 g - BSN - watermelon Dostupné na požiadavkuWatermelon 12,20 € 8,70 € Napíšte nám
Zrušiť výber

BSN NO-XPLODE 3.0

Ide o vylepšenú, novú formulu jedného z najpredávanejších a najobľúbenejších doplnkov svojej kategórie vôbec na celom svete.
NO-Xplode ™ vniesol zásadný prelom u všetkých športovcov v predtréningovej suplementácii. Úplne najnovší model tohto výrobku predstavuje teraz firma BSN. Je to supersilná formula NO-Xplode ™ 3.0.
Pokiaľ je vašim cieľom zväčšenie objemu a sily, alebo zlepšenie rýchlosti a výkonnosti, potrebujete účinný, komplexný predtréningový suplement a to taký, čo vás udrží vo forme a posunie vás bližšie ku skutočnému pokroku a prekonaniu vašich terajších najväčších výkonov.
Formula No-Xplode ™ 3.0 je upravená takým spôsobom, aby umožňovala intenzívnejšie a silnejšie využívanie vlastností a účinkov oproti predošlej formule No-Xplode a aby tak poskytovala a dodávala ešte viac energie, koncentrácie, vytrvalosti, výkonnosti a napumpovanie.
Pokiaľ oceňujete pôvodný výrobok NO-Xplode, určite získate omnoho viac, užívaním jeho novšej verzie. Najviac oceníte:
Zvýšenú energiu a vytrvalosť – formula s názvom Advanced strenght napomáha predlžovať športovú výkonnosť, nabíja energiou a núti myseľ k plnej koncentrácii na maximálnu využiteľnosť fyzického potenciálu
Zväčšený rast svalov – produkt je vynikajúci pri podpore rastu svalstva, v spojení s doplnkami pre maximalizáciu svalovej hmoty, napríklad v kombinácii s radou Mass Stack (Cellmass a Nitrix) určite uvidíte neuveriteľné výsledky
Zväčšená intenzita a sila – obsahuje veľký počet unikátnych zmesí, ktoré sú patentované a v spojení s vysoko efektívnym systémom presunu živín je táto extra účinná novinka na trhu napomáhajúca v prekonávani vašich doterajších limitov, ktoré vám bránili v ďalšom rozvoji a raste
Zväčšená napumpovanosť a výkon – NO-Xplode ™3.0 obsahuje kľúčové zložky, ktoré napomáhajú v podpore tvorby NO. Zlepšuje sa pomocou nich prekrvenie tkanív, presun kyslíka, udržuje rovnováhu elektrolytov. Okrem iného produkt pomáha docieliť impozantné napumpovanie a vaskularitu svalovej hmoty a zlepšuje celkovú výkonnosť.
Od úplne prvej užitej dávky sa zreteľne vyznačuje fyzická a mentálna energia, ktorá je väčšia ako obvykle. Zvýši sa aj vaša motivácia k maximálnemu výkonu, zvyšuje sa presun krvi a zároveň sa absorbuje kyslík. Získava sa tak neskutočná sila a vytrvalosť organizmu, skvelá napumpovanosť svalstva, výnimočná sústredenosť a odhodlaná myseľ. NO-Xplode ™3.0 dokonale pripravuje po fyzickej aj psychickej stránke pre lepšie tréningy počas života. Organizmus je schopný predviesť obdivuhodný výkon sily, je neskutočne odolný voči únave a extrémnej miery intenzity tréningov. NO-Xplode ™ 3.0 umožňuje prežiť trénovanie tak, ako sa vám ani len nesnívalo.

Funkcie výrobku NO-XPLODE ™ 3.0:

  • Zlepšuje výdrž, odolnosť voči únave a vytrvalosť
  • Zvyšuje energiu a intenzitu pri tréningu
  • Podporuje rast svalov a sily
  • Podporuje bdelý stav a mentálnu koncentráciu
  • Tvorí NO, plní svaly, napumpuváva ich, napomáha vaskularite
  • Zvyšuje anaeróbnu kapacitu svalových tkanív
  • Zväčšuje prietok krvi a zlepšuje okysličenie a výživu svalov
  • Podporuje spaľovanie tukov
  • Utlmuje negatívne dopady vodíkových iónov

_______________________________________________________________________

Výrobok NO-XPLODE ™ 3.0:
Je najsilnejším a najúčinnejším produktom aký bol kedy vyvinutý spoločnosťou BSN
Obsahuje viac ako 2 g aktívnej zložky v jednej odmerke
Obsahuje vinca alkaloidy, ktoré napomáhajú k bdelému stavu a mentálnemu koncentrovaniu
Obsiahnutý beta alanín, tlmí negatívne dopady vodíkových iónov a posilňuje vytrvalosť
Je to najoriginálnejšia  predtréningová formula pri budovaní svalstva
Obsahuje zmes NO-Meta Fusion, ktorá napomáha napumpovaniu svalov a zlepšuje výkon

  • Balenie:   240 g = 12 dávok

Zmiešajte jednu odmerku v 200 ml studenej vody a konzumujte 20 – 30 minút pred tréningom. Neužívajte dávku viac ako dve odmerky v priebehu 24 hodín.

Tabuľka nutričných hodnôt

Hodnoty jednej dávky: (príchuť Watermelon)1 odmerka (20 g)
Počet dávok v balení:50/30/12
Hodnoty dennej dávky:2 odmerky (40 g)
Energetická hodnota270 kJ/65 kcal
Vitamíny a minerály
Vitamín C150 mg
Vitamín D4,6 mcg
Vitamín B13,5 mg
Niacín14 mg
Vitamín B63,5 mg
Kyselina listová336 mcg
Vitamin B122,1 mcg
Pantothenic Acid11 mg
Magnézium247 mg
Amino Acids11 g
L-Arginín6,0 g
L-Lyzín1,9 g
Glycín1,0 g
N-acetyl L-tyrozín1,0 g
Taurín1,0 g
L-Fenylalanín160 mg
Kreatín monohydrát3,4 g
Kreatín3,0 g
Beta-alanín (CarnoSyn)2,6 g
Inositol1,9 g
Choline400 mg
Betaine1,5 g
Caffeine300 mg
Grapefruit Bioflavonoids50 mg
Grapeseed Extract90 mg
Indian Gooseberry Extract75 mg
Black Pepper Extract10 mg

Aminokyseliny (L-Arginin, L-Lyzín hydrochlorid, L-Glycín, N-Acetyl L-Tyrozín, Taurín, L-Fenylalanín), regulátory kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná, hydrogénuhličitan sodný, kyselina vínna, hydrogénuhličitan draselný), kreatín monohydrát, beta-alanín ako CarnoSyn, príchute, inositol, betaín, cholín bitartrát, stabilizátory (fosforečnan vápenatý, fosforečnan sodný), oxid horečnatý, kofeín, Anti-Caking Agent (oxid kremičitý), sladidlá (sukralóza, acesulfam draselný), vitamíny (kyselina absorbová, D-pantotenát vápenatý, nikotínamid, tiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamic, cyanocobalamin, cholecalciferol), farbivá (z červenej repy), grapefruit Bioflavonoid Complex, Extrakt zo semien hrozna, Capros Indian extract z egreša, extract z čierneho pepru.


Upozornenie

Informácie pre alergikov: Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju, arašidy, orechy, vajcia a glutén.

Ak užívate lieky aj voľnopredajné o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom, alebo lekárnikom. Nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby citlivé na beta-alanín, kofeín a niacín. Nekonzumujte kofeín z iných zdrojov. Nadbytok kofeínu môže spôsobovať nervozitu, podráždenosť, nespavosť, alebo zvýšený srdcový tep. Nepoužívajte v kombinácii s alkoholom. Dodržiavajte dostatočný pitný režim. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Alergénové upozornenie: Obsahuje mliečne zložky.

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!!
Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako “hygroskopické”. To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Príchuť

Blue raspberry, Fruit punch, Green Apple, Watermelon

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.