Aronia & Cacao Frappé 30g – Viridian

33,50 €

  • na podporu pri arterioskleróze
  • na podporu pri zvýšenom krvnom tlaku
  • na obohatenie stravy o silný antioxidant
  • na podporu pri zápale

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

ARONIA & CACAO FRAPPÉ
Doplnok stravy.
Aronia & Cacao Frappé je úplne unikátny produkt, aký nemá konkurenciu v oblasti doplnkov stravy zameraných na cievy a srdce. Obsahuje extrakt z plodu Aronie a raw kakao určené ku konzumácii spolu so studeným mliekom (rastlinným či živočíšnym). Extrakt z Aronie a raw kakao obsahujú látky vhodné ako prírodná podpora pri zvýšenom krvnom tlaku a arterioskleróze. Jej účinky tiež súvisia s potlačením oxidatívneho stresu a zápalu.
Produkt je vhodný pro všetkých  jedincov zameraných na:
– Podporu pri arterioskleróze
– Podporu pri zvýšenom krvnom tlaku
– na obohatenie stravy o silný antioxidant
– Podporu pri zápale
Aronia
Aronia nazývaná aj “čierny žeriav” je ker pochádzajúci zo Severnej Ameriky. Jej čierne plody majú extrémne vysoký obsah látok pôsobiacich taktiež ako antioxidanty. Tieto látky sa nazývajú antokyány (ďalšími sú napr. proanthocyanidiny) a ich antioxidačné vlastnosti sú u aronie na špičke všetkých známych plodín. Posilňuje ich navyše aj vysoký obsah vitamínu C. Účinok týchto látok tiež súvisí so stavom cievnych buniek, krevným tlakom a celkovým stavom ciev a srdca.
Raw kakao
Druhou součásťou Aronia & Cacao Frappé sú kakaové boby v skutočnej raw kvalite = nefermentované a tepelne nespracované. Iba tak si môžu udržať maximálne možné množstvo flavanolov, látok s antioxidačnými vlastnosťami, ktorých účinky rovnako ako u antokyanov súvisia aj so stavom cievnych buniek a potlačením zápalu.
Čistota produktu
– Všetky zložky sú 100% aktívne
– Použitá je výhradne forma kvalitných kapsúl rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných spojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
– Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
– Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov.
– Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovú
– Zložky obsiahnuté v produkte pochádzajú z plodín a rastlín od malých lokálnych výrobcov. Jednou z kľúčových zásad Viridianu je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodné firmy), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovnako vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese – doslova od semienka až po finálny produkt.
Balenie: 30 g
Zmiešajte 1,2 g prášku (cca 1,5 čajovej lyžičky) so studeným mliekom a ihneď vypite, prášok sa usadzuje na dne. Balenie obsahuje 25 dávok. 
Nie je určené pre  deti, tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ nie je doplnok doporučený lekárom. Neprekračujte odporučenú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah detí.
Výživové údaje:
 JEDNA DÁVKA
 1,2 g*
 Raw kakao extrakt (Theobroma cacao)
 (ekvivalent k 3,3 g kakaových bôbov, poskytuje 200 mg flavanolov)
 695 mg
 Extrakt z plodov Aronie (Aronia melanocarpa)
 (ekvivalent k 50 g plodov Aronie, poskytujúcich 200 mg polyfenolov)
 505 mg
*1,2 g odpovedá jednej dávke. Balenie obsahuje 25 dávok.

Raw kakao, extrakt (Kakaovník pravý / Theobroma cacao), Arónia, extrakt z plodov (Arónia čiernoplodá / Aronia melanocarpa)

Balenie

30 g

Výrobca

Viridian

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.