Thera-Band

Značka s pomôckami, ktorej dôverujú ľudia po celom svete.

TheraBand uviedla ako prvá pred 40 rokmi na trh posilňovacie elastické gumy. Dnes dobre známe žlté, červené, zelené, modré, čierne a strieborné pomôcky na cvičenie jednoducho odstupňujú progres v posilňovaní tela každého z nás a z TheraBand sa stala značka, ktorej dôverujú ľudia po celom svete. Odpor, ktorý kladú gumy pohybu cvičiaceho, je jedinečným spôsobom posilňovania. Okrem klasických posilňovacích gúm dnes ponúkajú aj gumy bez latexu, gumy so slučkami, gumové expandery a revolučné CLX gumy so slučkami na nohy aj na ruky zároveň.

Ich cieľom je viac ako pomáhať pri cvičení a pri rehabilitácii zranení. Vracajú ľuďom sebavedomie, samostatnosť, posilňujú odhodlanie a vracajú mysli potrebný pokoj a sústredenie. Vedia, že šťastie a sloboda pramenia z možnosti robiť to, čo robiť chcete. Možno je váš cieľ liezť po horách a možno potrebujete zdolať iba schody či vziať na ruky vnúčatko. Akýkoľvek je váš ďalší krok či cieľ, TheraBand vám pomôže ho dosiahnuť.

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36

  • Thera-Band
    DOSTUPNÉ

    Thera-Band 2,5 m

    9,90 €

    Thera-Band je jednoduchá pomôcka na cvičenie, ktorá vám pomôže spevniť telo, zlepšiť silu, posilniť stabilizačný systém, odstrániť dysbalancie.