Prom-in

Chutné a zdravé doplnky výživy.

Značka Prom-in ponúka potravinové doplnky a športovú výživu viac ako rokov. Vpred ju posúva vedomie, že zdravá strava je cestou k lepšiemu životu.

Prom-in stavia vaše telo!

Ich cieľom je presvedčiť zákazníka, že aj zdravé produkty môžu byť chutné. Nové receptúry pripravujú v spolupráci s renomovanými odborníkmi na športovú výživu, športovými lekármi a osobnými trénermi. Dôraz kladú na kvalitné suroviny, ktoré pravidelne kontrolujú.

Čas a dôvera zákazníka je pre nich prvoradá, preto ponúkajú akcie, rýchle dodanie a priateľský prístup pri prípadných reklamáciách. S tými sa však nestretávajú často, keďže ich výrobky si obľúbili aj známi slovenskí športovci, napríklad fitnesska Tatiana Kožuchová, vicemajsterka sveta a Európy vo Fitness v juniorskej kategórii, Václav Stupka, reprezentant Slovenska v hokeji, majster sveta v kulturistike Štefan Orosz.

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36

 • PROTEINOVÝ CHLIEB FITNESS 100 G – KNUSPI
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  Proteinový chlieb fitness 100 g – Knuspi

  1,52 € 1,30 €

  Chlieb vynikajúcej chuti s vysokým obsahom bielkovín, vlákniny a minerálov. Vhodné aj pre bezlepkovú diétu. Obsahuje naozaj veľmi cenné nutričné látky.

 • 100% zinc chelate prom-in - bestbody.sk
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  100% ZINC CHELATE 120 kaps – PROM-IN

  6,90 € 4,99 €

  Zinc Chelate 100% obsahuje zinok vo vysoko využiteľnej chelátovej väzbe bisglycinátu zinočnatého.

 • Prom-IN Knuspi Fitness Protein Mash - bestbody.sk
  DOSTUPNÉ

  Fitness protein mash 500g – Prom-in

  6,90 €

  Instantná obilná kaša – nevyhnutná a samozrejmá súčasť výživy športovcov a ľudí dbajúcich na racionálnu stravu.Prakticky bez tukov, zlepšuje imunitu.

 • Glucose 1000g
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  Glucose 1000g – Prom-in

  3,84 €

  Skladá sa z tej najjednoduchšej molekuly, ktorá sa už nedá ďalej štiepiť a iba a jednoducho prechádza cez črevnú stenu okamžite do krvi. Vhodné pre každého.

 • 330435-1_prom-in-100--magnesium-bisglycinate-416--g
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  100% Magnesium Bisglycinate 416 g – PROM-IN

  25,00 € 19,85 €

  100% Magnesium Bisglycinate je ideálnym doplnkom stravy pre osoby vystavené zvýšenej fyzickej záťaži.

 • stevia-cukor-prom-in-bestbody.sk
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Stévia a cukor 450g – Prom In

  5,00 € 3,20 €

  Prírodné sladidlo, pozitívne zdravotné účinky, pomáha ku zníženiu tlaku, rozširuje cievy, má silné antivírové, antioxidačné a antibakteriálne účinky.

 • promin Low Carb Workout Mash 500g - bestbody.sk
  DOSTUPNÉ

  Low carb workout mash 500 g – PROM-IN

  9,30 €

  Instantné kaše a palacinky

 • prom-in-fitness-protein-mash-500g-8993354
  DOSTUPNÉ

  Fitness protein mash 500g – Prom-in

  6,90 €

  Rýchla príprava, výborná chuť, vysoký obsah bielkovin, zasýti na dlhú dobu, dodáva potrebnú energiu, je bezlepkový a je skvelý pre zdravý zdravotný štýl.

 • Maltodextrin 1300g - Prom-in
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Maltodextrin 1300g – Prom-in

  7,40 € 5,00 €

  Je to komplexný zdroj sacharidov, ktoré majú postupné vstrebávanie, je vhodný pre silové, rýchlostné, ale aj pre vytrvalostné športy. Je bez lepku.

 • BCAA +Nitric Oxide 240 kaps -bestbody.sk
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  BCAA 2:1:1 + Nitric Oxide 240 kaps – Prom-in

  14,20 €

  Vetvené aminokyseliny chránia svalovú hmotu pred devastáciou. Zlepšujú regeneráciu svalstva po tréningu a chránia svalstvo pred katabolizáciou.

 • vita-solution-promin-bestbody
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Vita Solution 60 tab. – Prom-in

  17,00 € 12,30 €

  Produkt Vita Solution od firmy Prom-in je produkt s profesionálnymi hodnotami. Je to zmes vitamínov a minerálov v optimálnom pomere, tak aby doplnil zásoby jedincovi s aktívnym životným štýlom. Vita Solution obsahuje minerály vo vysokej kvalite a v rýchlo vstrebateľnej formule. Tabletky sú v chelatovej väzbe na aminokyseliny.

 • pure-omega-promin-bestbody
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Pure Omega 3 – 240 kaps – PROMIN

  15,90 € 12,00 €

  Pure Omega 3  od Prom-in sú výborný zdroj nenasýtených mastných kyselín s vysokým obsahom EPA a DHA. Tieto dve kyseliny nie sú jednoducho dostupné v bežnom jedálničku. Majú pozitívny vplyv na regeneráciu, pôsobia protizápalovo, zlepšujú citlivosť voči inzulínu a tým zlepšujú odbúravanie tukov. Taktiež pri užívaní Omega 3 bol spozorovaný nárast svalovej hmoty.

 • bcaa-synergy-prom-in-bestbody
  DOSTUPNÉ

  Bcaa Synergy 550g – PROM-IN

  22,90 €

  BCAA Synergy  od firmy Prom-in je špeciálna kombinácia aminokyselín, ktorá zlepšuje výkon, ochraňuje svalový aparát a podporuje regeneráciu po fyzickom výkone. Obsahuje špeciálnu dávku aminokyselín, ktorá je vylepšená o vitamíny skupiny B6 a tie podporujú  vstrebávanie.  BCAA Synergy sa radia medzi TOP produkt, ktorý je obľúbený medzi viacerými športovcami.

 • BCAA +Nitric Oxide 240 kaps -bestbody.sk
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  BCAA 2:1:1 + Nitric Oxide 500 kaps – Prom-in

  32,39 € 26,90 €

  Vetvené aminokyseliny chránia svalovú hmotu pred devastáciou. Zlepšujú regeneráciu svalstva po tréningu a chránia svalstvo pred katabolizáciou.

 • Pentha-pro-balance-prom-in-bestbody
  ZĽAVA
  Momentálne nedostupné

  PENTHA PRO BALANCE 1000g – PROM-IN

  30,00 € od 20,95 €

  Pentha PRO Balance od Prom-in je veľmi chutný proteín s krémovou konzistenciou, ktorý má v zložení 5 rôznych zdrojov bielkovín. Tento produkt je obohatený komplexom tráviacich enzýmov. Produkt Pentha Pro Balance je vhodný pre ľudí s aktívnym životným štýlom, ktorý majú za cieľ zvýšiť rast svalov bez zbytočného tuku.

 • prom-in-vitamin-c-60-tbl-2019-bestbody.sk
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  Vitamin C 800 + Rose Hip Extract 60 tab. – PROM-IN

  3,80 €

  Vitamín C patrí medzi najznámejšie a najdôležitejšie vitamíny. Vhodný doplnok pri podpore imunitného systému.

 • Aggressive-pre-promin-bestbody
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Aggressive PRE 750g – Prom-in

  40,00 € 34,00 €

  Prom-IN Aggressive Pre je vhodný pre maximálnu podporu výkonu a spaľovania tuku pomocou uvoľňovania mastných kyselín. Ide o exkluzívny predtreningový stimulant, ktorý vám garantuje maximálnu efektivitu tréningu. Vďaka nemu dosiahnete viditeľne lepšie výsledky.

 • Supreme-Iont-Prom-in-bestbody
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  SUPREME IONT 1000ml – PROM-IN

  13,00 € 11,95 €

  Vhodný je pre športovcov na doplnenie chýbajúcej energie, na doplnenie vitamínov a elektrolytov, ktoré sa z tela odvádzajú pri náročnom fyzickom výkone. Taktiež obsahuje dva druhy sacharidov a to invertný cukor a maltodextrín. Tieto dva sacharidy garantujú optimálnu hladinu energie. Nápoj Supreme Iont je vylepšený o L-karnitín, ktorý zlepšuje krvný obeh a rýchlejšie premieňa tuky na energiu.