Slogan

Sub slogan

Káva Power Coffee

Výberové BIO kávy s vysokými štandardmi kvality na podporu mentálneho a fyzického výkonu.

Power coffee je káva, ktorá sa spracúva a vyberá tak, aby sa na ňu mohli všetci ľudia 100 % spoľahnúť. Nielen v chuti, ale aj vo funkčnosti.

Káva je neoddeliteľnou súčasťou každodenného života mnohých ľudí na celom svete. Moderná veda nám však ponúka stále viac dôkazov, že nie je káva ako káva, čo platí aj pri ďalších potravinách ako mäso, syry či kvalitné oleje a čokoláda.

Definujme si vyššie štandardy kvality a vyberajme radšej menej, ale nech to stojí za to.

Mnoho káv na trhu nespĺňa kvalitatívne požiadavky, ktoré by dobrá káva mala mať. Preto sme dlhodobým výskumom, vývojom a testovaním vytvorili kávu podľa našich prísnych štandardov kvality. Detailne sledujeme celú cestu kávového zrnka od plantáže cez pražiareň až po balenie a distribúciu, čím sa snažíme vytvoriť najlepšiu kávu, akú si v našich končinách môžete kúpiť.

V našej ponuke nájdete aj Specialty Selection na alternatívnu prípravu kávy alebo vysokokvalitnú bezkofeínovú kávu spracovanú s použitím najnovšej metódy SWISS WATER® PROCESS. Všetko v BIO kvalite a pražené na Slovensku.

Vyberte si podľa vlastných preferencií a pite ju čistú bez cukru alebo v kombinácii s poctivým maslom, mliekom, škoricou či kakaom.

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36