lipo-6-black-intense-60caps-nutrex_1

Lipo 6 Black Intense 60 kaps – Nutrex

27,10 € 22,52 €

Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate je super silný spaľovač tukov, navrhnutý tak, aby rýchlo zničil nadbytočné tukové bunky.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate

je super silný spaľovač tukov, navrhnutý tak, aby rýchlo zničil nadbytočné tukové bunky. Potláča chuť do jedla, dodáva energiu a budete tak schopní trénovať dlhšie a efektívnejšie. Počas niekoľkých posledných rokov so mnoho produktov určených na spálenie tukov objavilo a zase zmizlo, o všetkých so tvrdilo, že sú EXTRÉMNE účinné. Kategória tzv. Extrémnych zmesou už teda nikoho príliš nezaujme, Nutrex však pozdvihol spaľovanie tukov na úplne novú úroveň. Za hranice dokonalosti, ďaleko za maximálnu účinnosť, celkom mimo akúkoľvek skúsenosť, ktorú ste kedy s odbúravaním tukov mali. Prinášame vám Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate.

Toto je zďaleka najsilnejší spaľovač, aký kedy v Nutrex vyvinuli. Je tak silný, že si nikdy nemôžete dať viac ako jednu kapsulu. Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate je ultra koncentrovaný super silný spaľovač, ktorý zaútočí na váš tuk. Potláča chuť do jedla a zároveň vám dodá energiu na niekoľko hodín. Pravidelné používanie produktov vedie k zníženie účinnosti. Lipo-6 Black Ultra Koncentrát je však prvý spaľovač tukov s obsahom látky, ktorá tomu zabráni, takže pôsobí účinne počas celého obdobia užívania doplnku. Vďaka tomu, že receptory sú čistené, stačí iba 1 kapsula pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate a jeho výhody

  • rapídny a rýchle odbúravanie tukov
  • vysoko efektívny a výkonný vďaka rýchlemu ničenia tukov v tele
  • znižuje chuť do jedla
  • inhibuje katabolizmus
  • jedna kapsula zaistí maximálny účinok
  • dodáva energiu na niekoľko hodín

dospělí užívají 1 kapsli ráno a 1 kapsli odpoledne. Užívejte vždy 30 minut před jídlem. Druhou dávku užijte více než 6h před spánkem. Každou dávku zapijte dostatečným množstvím vody.

Nutričné hodnoty1 kapsula
chróm100 mcg
kofeín bezvodý175 mg
N-Acetyl-L-Tyrozín118 mg
Paullinia cupana (semeno)100 mg
Citrus Aurantium (plod)10 mg
Capsicum annuum (plod)5 mg
Piper Nigrum (plod)5 mg

zloženie: Želatína, mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý, oxid titaničitý, oxid kremičitý.

Upozornenie: Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Uložte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Lipo-6 Black nie je určený pre osoby mladšie ako 21 rokov. Neužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Nikdy neprekračujte maximálnu odporúčané dávkovanie. Neužívajte Synephrine, kofeín z iných zdrojov, vrátane kávy, čaju, sódy a ďalších doplnkov stravy alebo liekov. Tento produkt obsahuje kofeín. Poraďte so s lekárom pred užitím, ak užívate iné lieky, vrátane inhibítorov MAO, antidepresíva, aspirín, drogy alebo výrobky obsahujúce fenylefrín, efedrín, pseudoefedrín, alebo iné. Poraďte so so svojím lekárom pred užitím, ak máte choré srdce, pečeň, obličky alebo ochorenia štítnej žľazy, duševné poruchy, dyzúria, diabetes, vysoký krvný tlak, srdcovú arytmiu, časté bolesti hlavy, zväčšenú prostatu alebo cukrovku. Skladujte mimo dosahu detí.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.