Brahmi 60 kaps Organic - Viridian

Brahmi 60 kaps Organic – Viridian

18,15 € 13,40 €

Doplnok s obsahom prášku z listu Brahmi v bio kvalite. Brahmi (Bacopa Monier) je adaptogénne rastlina. Je známa už po stáročia, predovšetkým z Ajurvédy, kde je veľmi cenená v súvislosti s posilnením pamäti, pozornosti, duševného výkonu a potlačením nervozity.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Viridian Brahmi Organic je doplnok s obsahom prášku z listu Brahmi v bio kvalite. Brahmi (Bacopa Monier) je adaptogénne rastlina. Je známa už po stáročia, predovšetkým z Ajurvédy, kde je veľmi cenená v súvislosti s posilnením pamäti, pozornosti, duševného výkonu a potlačením nervozity.

Látky obsiahnuté v Brahmi súvisí s redukciou činnosti enzýmu acetylcholínesterázy, ktorý v tele rozkladá neurotransmiter acetylcholín. Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:

  • Posilnenie duševného výkonu.
  • Posilnenie pamäte.
  • Posilnenie koncentrácie.

 

 

Čistota produktu

  • Všetky zložky sú 100% aktívne
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
  • Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu – vhodné pro vegánov
  • Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

Zložky obsiahnuté v produkte pochádzajú z plodín a rastlín od malých lokálnych pestovateľov. Jednou z kľúčových zásad Viridianu je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovnako vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese – doslova od semienka až po finálny produkt.

 

Balenie: 60 kapsúl (23,7 g)
Dávkovanie:
1 kapsula denne s jedlom, alebo podľa odporúčania lekára.
Upozornenie:
 nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, neodporučí lekár inak. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Skladujte v chlade a suchu mimo dosahu detí.
Zloženie v 1 vegánskej kapsuli:
Brahmi list (Baccopa monieri) v bio kvalite 300 mg
vegánska celulózová kapusla (hydroxypropylmethylceluloza)
Balenie

60 kaps

Výrobca

Viridian

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.