Protein Bread 250 g – Weider

4,80 € 3,90 €

Protein Bread Weider je vynikajúci jedlý chlieb, má bohatý obsah bielkovín, s nízkym obsahom sacharidov a cukrov vďaka tomu sa skvelo hodí do diét.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Protein Bread Weider je vynikajúci jedlý chlieb. Má bohatý obsah bielkovín, s nízkym obsahom sacharidov a cukrov vďaka najnovším technológiám v potravinárskom priemysle, ktoré upúšťajú od pridávania olejov alebo stužených tukov. Konečne si môžete vychutnať chlieb bez výčitiek svedomia!
Zložky, ako sú pšeničné proteíny, hrášok a mlieko, spolu s ražnou múkou a zmesi osiva (hnedého ľanu, ľan zlatý, slnečnicové semená a sezam), vám zabezpečujú jedinečné nutričné ​​a veľmi zdravé jedlo.
Obsah bielkovín v Protein Bread Weider je porovnateľný s mäsom alebo hydinou. Je ideálny pre športovcov. 100 g Weider Protein Bread obsahuje iba 7,4 g sacharidov, takže je ideálny pri reguláciu hmotnosti a do diét.

Jedzte ako by to bol bežný chlieb. Môže byť použítý ako doplnok k inému jedlu, alebo pri príprave lahodných zdravých bielkovinových sendvičov.

Na 100 g1 krajec (50g)
Energia1.082 kJ / 260 kca541 kJ / 130 kcal
Tuky12,7 g6,4 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny1,60 g0,8 g
Sacharidy7,40 g3,7 g
Z toho cukry1,90 g0,9 g
Z toho škrob5,50 g2,7 g
Vláknina14 g7 g
Proteíny22 g11 g
Soľ1,30 g0,6 g

Voda, zmes proteínov (pšeničný proteín, hrachová bielkovina a mlieko), hnedé ľanové semienka, ražná múka, sójová múka, sója, pšeničná vláknina, ľan zlatý semená, slnečnicové semená, sezam, kvasnice, ovsené vločky, soľ a regulátor kyslosti: diacetát sodný. Alergény: Obsahuje mlieko, lepok, sójové a semená. Môže obsahovať stopy orechov.

Výrobca

Weider

Balenie

250 g

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.