NIGHT PRO  900g

NIGHT PRO 900g – Scitec Nutrition

32,82 € 22,95 €

Night Pro je kazeínový prípravok, ktorý sa vyznačuje vysokým obsahom BCAA, je vhodný na užívanie hlavne na noc, pretože má dlhú dobu vstrebávania.

NIGHT PRO 900g - Scitec Nutrition - vanilka Dostupné na požiadavkuVanilka 32,82 € 22,95 € Napíšte nám
NIGHT PRO 900g - Scitec Nutrition - cokolada Dostupné na požiadavkuČokoláda 32,82 € 22,95 € Napíšte nám
Zrušiť výber

Druhou najviac zastúpenou bielkovinou v mlieku po srvátke je kazeín. Vyznačuje sa vysokým obsahom BCAA aminokyselín (aminokyselín s rozvetveným reťazcom). Kazeín obsahuje aj väčšie množstvo l-glutamínu ako srvátkové bielkoviny. L-glutamín je voľná aminokyselina s najväčším percentuálnym podielom v krvi.
Kazeínové bielkoviny sú kompletné bielkoviny zabezpečujúce organizmu všetky potrebné aminokyseliny, vrátane 9 esenciálnych aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže sám syntetizovať a preto je nevyhnutné prijať ich stravou (esenciálne aminokyseliny – Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Metionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín).

NIGHT PRO je vhodný na užívanie vtedy, ak je časový odstup medzi jedlami veľmi dlhý alebo pred spánkom. Ak športovec užíva výživové doplnky pred tréningom alebo počas tréningu (s obsahom bielkovín a aminokyselín), tak ako potréningovú bielkovinu je odporúčané užívať kazeín.
Produkt NIGHT PRO má nízky obsah tuku a vysoký obsah bielkovín. Tento vysoký obsah bielkovín podporuje rast a zachovanie svalovej hmoty a udržiava kosti v normálnom stave.

Užite, keď sú jedlá príliš ďaleko od seba z nejakého dôvodu, alebo na užitie pred spaním. Zmiešajte 1-2 dávky s akoukoľvek tekutinou a pripravte šejk. Použite 350 ml tekutiny na jednu naberačku a poriadne pretrepte.

1 dávka (25 g) 100g
Kalórie 90 kcal / 377 kJ 270 kcal / 1130 kJ
Bielkoviny 20g 80g
Sacharidy 1g 4g
Tuky 1g 4g
Sodík 4mg 16mg
Draslík 4mg 16mg

Kazeín matrix (kazeinát vápenatý, micelárny kazeín), aspartám, fenylalanín

Hmotnosť900 g
Balenie

900 g

Výrobca

Scitec Nutrition

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.