viridian-cognitive complex 60kaps.-bestbody.sk

Cognitive Complex 60 kapsúl – Viridian

35,33 € 31,80 €

Cognitive Complex je určený pre všetkých, ktori chcú podporiť svoj duševný výkon a koncentráciu, zároveň navodiť pocit kľudu

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

COGNITIVE COMPLEX

 Cognitive Complex je určený pre všetkých, ktori chcú podporiť svoj duševný výkon a koncentráciu, zároveň navodiť pocit kľudu. Predstavuje tak zaujímavú alternatívu kofeínovým či iným stimulačným doplnkom. Tie zvyšujú výkon síce intenzívne, ale len krátkodobo a predovšetkým umocňujú stres a nervozitu.

Cognitive Complex je pokročilá zmes neuroprotektívnych a antioxidačných látok špeciálne zameraných na podporu mozgovej funkcie, ktorých účinky súvisia s redukciou oxidačného stresu, fluiditou bunkových membrán, pôsobením neurotransmiterov a taktiež pocitom kľudu a relaxácie.

Produkt je vhodný pre:

  • zlepšenie koncentracie a duševného výkonu
  • potlačenie nervozity
  • duševnú výkonnosť vo vyššom veku

Čistota produktu

– všetky zložky sú 100% aktívne
– je použitá výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacných tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných pojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
– produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
– neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
– neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
– zložky obsiahnuté v produkte pochádzajú z plodín a rastlín od malých lokálnych producentov. Jednou z kľúčových zásad Viridianu je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovnako vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese – doslova od semienka až po finálny produkt.

Balenie: 60 kapsúl (38,5 g)

Dávkovanie: Berte 2 kapsule denne s jedlom alebo podľa doporučenia lekára.

Výživové údaje:

 Počet dávek v balení: 30 ve 2 veganských kapslích
 Acetyl-L-karnitin 200 mg
 Fosfatidylserin 100 mg
 Kyselina alfa lipoová 100 mg
 L-theanin 100 mg
 Koenzym Q10 20 mg
 Zinok 5 mg (50 % RHP*)

*% RHP—Referenčná hodnoty príjmu vitamínov a minerálov.

Zloženie v 2 vegánskych kapsuliach: acetyl-L-karnitin 200 mg, fosfatidylserin 100 mg (zo sóji), kyselina alfa lipoová 100 mg, L-theanin 100 mg, koenzym Q10 20 mg, zinok 5 mg (50 % RHP*) (citrát zinočnatý), na báze lucerny siatej 151,2 mg, spiruliny 18,9 mg a čučoriedky 18,9 mg, obal kapsule hydroxypropylmethylcelulóza. *Referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálov.

Upozornenie: Nie je vhodné pre tehotné a kojace ženy. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosah detí. Neprekračujte doporučenú denní dávku. Produkt nenahrádza pestrú stravu.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.