Maca BIO – 250 g

Maca BIO – 250 g – VitalVibe

5.00 z 5
1 Hodnotenie

26,90 € 20,90 €

V Mace je obsah asi rôznych mastných kyselín, 19 aminokyselín a široké spektrum minerálov, a tak isto aj vitamíny C a B.

Skladom

MNOŽSTVO

Maca je bylina z vysokých Ánd, ktorá rastie v pôde s malým obsahom živín – nachádza sa 4100 metrov nad morom. Jej korene, ktoré sú pod zemou sa používali ako potravina a ako medicína domorodcov po celé tisícročia. Korene macy sa objavujú v akýchkoľvek veľkostiach, tvaroch a farbách – tento prášok sa stal zmesou červených, žltých a čiernych koreňov, ktoré poskytujú najväčšie spektrum aktivít.

Asi 11% macy sú bielkoviny, no väčšina obsahu je uhľovodík (cca 70%), sú hlavným zdrojom energie. Maca má v sebe taktiež stráviteľné vlákniny a taníny. V Mace je obsah asi 20 rôznych mastných kyselín, 19 aminokyselín a široké spektrum minerálov: vápnik, draslík, mangán, meď, zinok, fosfor, horčík, selén a ostatné stopové prvky. Tak isto vitamíny C, vitamíny B1, B2, B3 a B6 a karotény.

Pridajte 1-10 g (1-3 čajové lyžičky) denne do obľúbených kokteilov, smoothie, musli, ovocných alebo zeleninových šalátov, alebo pridajte do iných čerstvých receptov.

100% BIO prášok z Maca koreňa.

Balenie

250 g

Výrobca

VitalVibe

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Tento produkt som si vybrala s tym, že som chcela vyskúšať ako pôsobi na základe informacii, ktoré som si prečitala.
    Produkt uživam už druhý mesiac a naozaj je úžasný. Dávam si ho 2x denne po 2 tabletky a to rano a vecer.
    Odporucam ho.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.