Hialumax Duo 30 kaps

Hialumax Duo 30 kaps – Olimp

9,24 € 8,80 €

Hialumax Dua je moderný doplnok výživy, ktorý podporuje obnovu tkanív, zlepšuje kĺbové štruktúry, spevňuje pokožku a zabraňuje tvorbe vrások.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Hialumax Dua je moderný doplnok výživy založený na kyseline hyaluronovej. Jej prácou je obnoviť tkanivá, a tým zlepšiť kĺbové štruktúry, spevniť pokožku, zabrániť tvorbe vrások a lepšie vyživiť vnútro bunky. Kyselina hyaluronová je v dnešnej dobe už bežnou zložkou v kozmetickom priemysle. Je to polysacharid s vysokou molekulárnou hmotnosťou, ktorý je prirodzený vo všetkých živých organizmoch a vo všetkých má dokonca rovnaké chemické zloženie – od baktérií až po ľudí. V skutočnosti to však nie je kyselina, ale biopolymér, ktorý aktívne viaže vodu (každá molekula kyseliny hyaluronovej je schopná viazať až 250 molekúl vody). Toto je dôvodom, prečo je ideálny k cielenej hydratácii, a to nielen pokožky, ale aj celého ľudského organizmu. Táto jej vlastnosť je priam dokonalá pre aktívnych športovcov. Nedostatok kyseliny hyaluronovej vedci spájajú s „vŕzganím“, či dokonca s opotrebením kĺbov, pretože nie je dostatočná hydratácia alebo inak povedané je „zlé mazanie“.
Kyselina hyaluronová je čistý vysokomolekulárny polysacharid prirodzene sa nachádzajúci v tkanivách. Má úžasné hydratačné účinky a schopnosť viazať veľké množstvo vody. Pokožke dodáva objem a najmä pružnosť.
V tkanivách pôsobí ako medzibunková látka, vytvára priestor na tok látok, ktoré sú nutné pre prirodzenú regeneráciu buniek. Okrem toho zvyšuje a zlepšuje regeneračnú schopnosť kože. Kyselina hyaluronová dokáže zmierniť účinok a dokonca zneškodniť voľné radikály, ktoré vznikajú pôsobením vonkajších alebo vnútorných vplyvov. Množstvo kyseliny hyaluronovej v koži človeka sa však vekom znižuje. Toto spôsobuje aj zníženú hydratáciu a zároveň tiež tvorbu vrások.

Zlepšiť kvalitu a pružnosť pokožky: 1 kapsula raz denne, Chrániť kĺby a zlepšiť mobilitu: 1-2 kapsule denne. Po 2 mesiacoch odporúčame mesačnú prestávku.

Nutričné hodnoty: 1 kps (jedna dávka) 2 kps energia 0kcal/0kJ 0 kcal/0kJ bielkoviny 0 g 0 g sacharidy 0 g 0 g tuky 0 g 0 g Kyselina hyaluronová 40 mg 80 mg * ODD = Odporúčaná denná dávka ** ODD nie je stanovená

Maltodextrín, mikrokryštalická celulóza, Hyaluronátu sodný (zdroj kyseliny hyaluronovej) magnéziumstearát, kapsula (želatína komponentné farbivá: E171, E104, E110).

Balenie

30 kaps

Výrobca

Olimp

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.