Nutrisslim-collagen,klbova vyziva-bestbody.sk

Collagen Joint Care with Fortigel 140g – Nutrisslim

14,11 €

Collagen Joint care je kĺbová výživa s obsahom kolagénových peptidov Fortigel®, MSM a vitamínu C. Podpora kĺbov a šliach

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Collagen Joint care (Kolagén – kĺbová výživa)

Komplexná podpora kĺbov s obsahom patentovaným kolagénových peptidov Fortigel® doplnených o MSM, vitamín C a šípky pre optimálnu kolagénovú syntézu.

Zameranie produktu:

  •  Pevné a ohybné kĺby
  •  Mobilita
  •  Podpora aktívneho životného štýlu
  •  Podpora pri zlej kondícii kĺbov

Ako produkt funguje?

U kolagénových peptidov Fortigel® bol vedecky preukázaný účinok na kĺbnu chrupavku (viac informácii na webe eFIA.cz). Fortigel obsahuje kolagén typu 2, ktorý sa vyskytuje najviac práve v chrupavkách. Tie sa s vekom alebo nadmernou fyzickou aktivitou oslabujú, preto je suplementácia kolagénu účinnou formou pomoci.
MSM alebo methyl sulfonyl methan je zdrojom síry, ktorá je tak ako kolagén dôležitou stavebnou súčasťou ľudských tkanív.
Vitamín C je antioxidant, ktorý má vplyv na kolagénovú syntézu. Jeho zdrojom sú aj šípky, u ktorých bol rovnako potvrdený vplyv na ohybnosť a stav kĺbovej chrupavky.

Balenie: 140 g

Dávkovanie: 10 g (cca 2 čajové lyžičky) denne. zmiešajte v pohári s vodou, nechajte 2 min rozpustiť. S 10 g prípravku prijímate 5 g Fortigel kolagénových peptidov.

Zloženie v 10 g: Fortigel B kolagénové peptidy (hovädzie) (50 %), MSM prášok (Methyl sulfonyl methan) (31,5 %), prášok zo šípok (Rosa canina) (10 %), pomarančová aróma (5 %), protihrudkujúca látka bambusová vláknina, vitamín C (kyselina L-askorbová) 100 mg (125 % referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálov), sladidlo steviol-glykosidy (0,5 %).

Upozornenie: Nie je vhodné pre tehotné a kojace ženy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah detí. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nie je náhrada pestrej stravy.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.