Micellar Casein 1000 g – MyProtein

5.00 z 5
1 Hodnotenie

19,99 € 17,00 €

Micellar Casein ako hlavný proteín v mlieku je kazeín jeden z najlepších bielkovinových zdrojov,pomaly vstrebatelný proteín je potrebný počas dňa a na noc .

Micellar Casein 1000 g - MyProtein - chocolate Dostupnosť 1-5 dníChocolate 19,99 € 17,00 €
Micellar Casein 1000 g - MyProtein - vanilla Dostupnosť 1-5 dníVanilla 19,99 € 17,00 €
Micellar Casein 1000 g - MyProtein - strawberry Dostupnosť 1-5 dníStrawberry 19,99 € 17,00 €
Zrušiť výber

Micellar Casein od značky MyProtein

Micelárny kazeín ponúka vysokú kvalitu, s pomalým uvoľňovaním mliečnych bielkovín. Použitie nízkej teploty pri procese ultrafiltrácie umožňuje udržať jeho nutričné hodnoty a funkcie.

Micelárny kazeín je absorbovaný pomaly v žalúdku a umožňuje dodávku aminokyselín do svalu po dlhšie časové obdobie. Micelárny kazeín je ideálny proteínový doplnok medzi jedlami a pred spaním. Počas spánku telo zvyčajne nedostáva dostatok živín. Avšak, micelárny kazeín zabezpečuje trvalý prísun proteínov a zabraňuje rozpadu svalov počas noci.

Micelárny kazeín má vynikajúci profil aminokyselín a má obzvlášť vysoký obsah aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA). Má tiež veľmi nízky obsah tuku a súčasne poskytuje vynikajúci zdroj vápnika.

Micellar Casein je ukážkou dokonalého kazeínu. Ako hlavný proteín v mlieku je kazeín jeden z najlepších bielkovinových zdrojov. Zatiaľ čo rýchlo vstrebatelné proteíny sú potrebné ihneď po tréningu, pomalšie vstrebatelný proteín je viac potrebný počas dňa a na noc . Kazeínové proteíny sú veľmi citlivé pH a preto ich vstrebávanie trvá 2x dlhšie oproti srvátkovým a ostatným proteínom, takže ak ste nejedli dlhšiu dobu, vaše svaly sú stále zásobované živinami.

Na 100 g:
Energia (kJ/kcal): 1518/358
Tuky: 1.5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0.8 g
Sacharidy: 6.0 g
z toho cukry: 4.0 g
Bielkoviny: 80 g
Soľ: 0.4 g

Na 30 g porciu:
Energia (kJ/kcal): 455/107
Tuky: 0.5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0.2 g
Sacharidy: 1.8 g
z toho cukry: 1.2 g
Bielkoviny: 24 g
Soľ: 0.1 g

Upozorňujeme, nutričné informácie sú prevzaté z nearomatizovanej verzie. Pri výbere ochutenej verzie sa tým zníži obsah proteínov približne o 3% pri väčšine príchuti, ale pri čokoládovej príchuti vzhľadom na to, že obsahuje kakao sa obsah zníži približne o 8%.

Chocolate Smooth: Micelárny kazeín, Odtučnený kakaový prášok, Príchuť, Sladidlo (sukralóza), Emulgátor (sójový lecitín).

Strawberry Cream: Micelárny kazeín, Príchuť, Farbivo(červená repa), Sladidlo(sukralóza), Emulgátor (sójový lecitín).

Vanilla: Micelárny kazeín, Príchuť, Sladidlo (sukralóza), Emulgátor (sójový lecitín).”

Hmotnosť1000 g
Balenie

1000 g

Výrobca

MyProtein

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Výborný “nočný” proteín. :) Skvelá rozpustnosť, skvelo chutí jak vo vode tak v mlieku (príchuť vanilka). Menšia nevýhoda je jeho “prášivosť” takže človek si troška narobí neporiadok pri naberaní, ale kompenzuje to jeho výborná chuť.
    Som veľmi spokojná. :)

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.