Calcium Magnesium Boron Powder 150g

Calcium Magnesium Boron Powder 150g – Viridian

5.00 z 5
1 Hodnotenie

11,78 € 9,82 €

Kombinácia vápnika, horčíka a bóru, obohatená o vitamín C a kyselinu jablčnú, pre stavbu silných kostí a zubov, ako aj správnu činnosť nervov a svalov.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Calcium Magnesium Boron od renomovanej firmy Viridian

Viridian ponuka unikátnu zmes vápnika, horčíka a bóru, obohatená o vitamín C a kyselinu jablčnú. Produkt neobsahuje žiadne syntetické aditíva a umelé farbivá, výrobok neobsahuje ani geneticky modifikované, či ožarované zložky.

Vápnik

Vápnik podporuje vstrebávanie železa, zmierňuje nespavosť, prispieva k stavbe silných kostí a zubov a ďalej zlepšuje funkciu nervovej sústavy. Nedostatok tohto prvku môže spôsobiť krivicu, mäknutie kostí a osteoporózu, rovnako ako kazivosť zubov. Zvýšená citlivosť na stres, alergie, zvýšená náchylnosť k zápalom a svalovým kŕčom tiež ukazujú na nedostatok vápnika.

Horčík

Horčík je nevyhnutný pre správnu činnosť nervov, svalov a mnohých enzýmov. Zúčastňuje sa na činnosti viac ako 300 životne dôležitých enzýmov, zastáva dôležitú úlohu v metabolizme sacharidov, tukov, nukleových kyselín a bielkovín, ďalej v procesoch tvorby a využitia energie. Podporuje správnu srdcovú činnosť, normalizuje krvný obeh, poskytuje ochranu proti srdcovému infarktu. Spomaľuje starnutie, môže brániť vzniku žilových uzáverov a znižuje, respektíve normalizuje hladinu cholesterolu v krvi.

Bór

Bor predstavuje stopový prvok, ktorého nedostatok je tiež spojený s príčinou osteoporózy, pretože je potrebný na vstrebávanie vápnika. Nedostatok tohto stopového prvku je tiež spojený s depresiou.

Čistota produktu Viridian

  • Svojou čistotou a zložením sa zaraďuje tento produkt do kategórie Kosher
  • Všetky zložky sú 100% aktívne
  • Použitá je výhradne forma kvalitných kapsúl rastlinného pôvodu, s obsahom “voľného” prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
  • Výrobok neobsahuje geneticky modifikované, alebo ožarované zložky
  • Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: preto je vhodný pre vegánov
  • Calcium Magnesium Boron neobsahuje konzervačné látky, lepok, umelé farbivá, pšenicu, laktózu, stearát horečnatý, pridané cukry, kvasnice, kyselinu stearovú.

Rozpustite 1x denne jednu čajovú lyžičku (5g) v malom množstve vody, alebo džúsu a okamžite vypite. Ideálna doba pre dávkovanie je večer po jedle. Jedno balenie vystačí na 30 dávok = 1 mesiac.

 Výživové údaje:

 Počet dávok v balení: 30
 1 dávka*
 % DDD**
 Vápnik (soľ kyseliny citronovej, uhličitan)
 800 mg
 100 %
 Horčik (soľ kyseliny citronovej, oxid)
 350 mg
 93 %
 Vitamin C (kyselina askorbová)
 500 mg
 625 %
 Bór (citrát)
 2 mg
 Kyselina jablčná
 233 mg
 *1 dávka odpovedá 5 g (1 čajová lyžička). Balenie obsahuje 30 dávok. **DDD = % doporučená denná dávka na 1 dávku.

Zloženie: soľ kyseliny citrónovej, uhličitan vápenatý, kyselina askorbová, soľ kyseliny citrónovej, oxid horečnatý, kyselina jablčná, boritan sodný.

Balenie

150 g

Výrobca

Viridian

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Lepšie sa mi spí (beriem pred spaním) a možno sa mi zlepšila zubná sklovina (neviem, či je to vďaka tomuto prípravku a alebo vďaka nejakému inému, ale tento beriem skoro najčastejšie a beriem tých doplnkov stravy veľa – podľa mňa to chce brať všetky potrebné látky , ktoré v tele chýba a nie len jednu – pokiaľ ich chýba viac)

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.