astragalus - bestbody.sk

Organic Astragalus 400mg 60 kapslí – Viridian

22,50 € 17,10 €

Produkt je vhodný pri celkovej revitalizácii tela, na hojenie a potlačenie zápalov či na podporu imunity.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

ORGANIC ASTRAGALUS (BIO koreň Astragalu)

Astragalus čiže Kozinec blanitý je rozšírený v severných oblastiach Číny. Ide o adaptogén užívaný odpradávna v tradičnej čínskej medicíne, kde sa užíva pri nedostatku takzvaného čchi.

Viridian-logo-bestbody.sk

Britská značka Viridian Nutrition ponúka tzv. Etické vitamíny a doplnky stravy, zamerané na tri hlavné oblasti: kvalita / čistota, charita, životné prostredie. 99% produktov značky Viridian Nutrition spĺňa požiadavky náročnej kategórie čistoty KOSHER, všetky produkty sú 100% bioaktívne, v kapsliach rastlinného pôvodu, bez použitia problematických aditív, 40% produktov je oficiálne certifikované ako 100% organické (Soil Association). Všetky zložky pochádzajú z absolútne čistých zdrojov = NIE genetickej modifikácie, NIE ožarovanie, NIE tablety, 5% z každej predanej položky je investovaných na charitatívne účely v tzv. Viridian Nutrition Charity Donation program (Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a ďalšie).

Produkt je vhodný pre všetkých so zameraním na:

– celkovú revitalizáciu
– hojenie, potlačenie zápalov
– podporu imunity

Čistota produktu

– Všetky zložky produktu sú 100% aktívne
– Produkt je taktiež oficiálne certifikovaný. Autorizačný úrad – Soil Association, zaradil Viridian Nutrition do kategórie, organické produkty s garantovaným ekologickým pôvodom použitých ingrediencií.
– Použité kvalitné kapsule rastlinného pôvodu ( Z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu tvoriť niekedy až 50% tablety, značka Viridian Nutrition sa rozhodla nevyužívať túto formu lacnejších tabliet)
– V produkte neboli pridané žiadne geneticky modifikované, či ožarované zložky
– Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, preto je produkt vhodný aj pre vegánov
– Neobsahuje taktiež ani konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

Balenie: 60 kapsúl (30 g).

Výber správnych potravinových doplnkov  je video,  sponzorované spoločnosťou Viridian Nutrition, natočené predovšetkým v nezávislom obchode so zdravou výživou. Predstavuje niekoľko členov tímu Viridian Nutrition, vrátane zakladateľa a MD Cheryl Thallon, ktorí diskutujú o kľúčovej úlohe špecializovaných predajní zdravých potravín pri pomoci verejnosti, pri výbere správnych výživových doplnkov, výberu potravín a životného štýlu, aby pomohli zachovať ich zdravie a pohodu.

1 kapsula denne s jedlom alebo podľa odporúčania lekára.

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, ak to neurčí lekár. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v chlade, suchu, mimo dosahu detí.

Zloženie v 1 vegetariánske kapsuli: Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) koreň 400 mg, obal kapsule (hydroxypropylmetylcelulóza).

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.