Folic Acid with DHA 90 kaps – Viridian

14,00 €

Folic  acid alebo kyselina listová patria medzi vitamíny skupiny B. Podporuje plod pri tehotenstve, potláča únavu a depresie, detoxikuje. Vhodná aj pre vegánov.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Folic Acid with DHA (Kyselina listová s DHA)

Folic  acid alebo kyselina listová patria medzi vitamíny skupiny B. Väčšinou sa vyskytuje v zelenine, ale v mnohých prípadoch ho stráca pri tepelnej úprave, preto je odporúčaná v podobe doplnkov stravy, ktoré majú oproti potravinám oveľa vyššiu biologickú využiteľnosť. Kyselina listová je v ľudskom organizme spojená s mnohými zásadnými procesmi – jej účinky a vplyv boli mnohokrát opísané a sú veľmi dobre známe.

Za skratkou DHA sa skrývá kyselina dokosahexaenová, ktorá patrí medzi omega-3 mastné kyseliny. Obvykle sa vyskytuje na príklade v rybom tuku, DHA od Viridianu je však rastlinným zdrojom a preto je vhodná aj pre vegánov.

Viridian-logo-bestbody.sk_
Britská značka Viridian Nutrition ponúka tzv. Etické vitamíny a doplnky stravy, zamerané na tri hlavné oblasti: kvalita / čistota, charita, životné prostredie. 99% produktov značky Viridian Nutrition spĺňa požiadavky náročnej kategórie čistoty KOSHER, všetky produkty sú 100% bioaktívne, v kapsliach rastlinného pôvodu, bez použitia problematických aditív, 40% produktov je oficiálne certifikované ako 100% organické (Soil Association). Všetky zložky pochádzajú z absolútne čistých zdrojov = NIE genetickej modifikácie, NIE ožarovanie, NIE tablety, 5% z každej predanej položky je investovaných na charitatívne účely v tzv. Viridian Nutrition Charity Donation program (Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a ďalšie).

Produkt je vhodný pre všetkých so zameraním na:

– Podpora plodu pri tehotenstve
– Potlačí únavu a depresie
– Detoxikácia

Čistota produktu
 
– Všetky zložky produktu sú 100% aktívne
– Produkt je taktiež oficiálne certifikovaný. Autorizačný úrad – Soil Association, zaradil Viridian Nutrition do kategórie, organické produkty s garantovaným ekologickým pôvodom použitých ingrediencií.
– Použité kvalitné kapsule rastlinného pôvodu ( Z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu tvoriť niekedy až 50% tablety, značka Viridian Nutrition sa rozhodla nevyužívať túto formu lacnejších tabliet)
– V produkte neboli pridané žiadne geneticky modifikované, či ožarované zložky
– Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, preto je produkt vhodný aj pre vegánov
– Neobsahuje taktiež ani konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

Viridian – Vitamínová spoločnosť s organickým srdcom

Balenie: 90 kapsúl (25 g)

1-2 kapsule denne počas jedla alebo podľa odporúčania lekára

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosah detí. Vhodné pre vegánov.

Výživové údaje:
 Počet dávok v balení: 45 – 90
 1 kapsula
 Kyselina listová
 400 µg (200% DDD)*
 DHA (dokosahexaenová kyselina)
 10 mg

Zloženie 1 kapsule:

kyselina listová 400 mikrogramov (200% ODD), DHA (dokozahexaénová kyselina) 10 mg, obal kapsule hydroxypropylmethyl celulóza na báze lucerny 134,8 mg, spiruliny 16,8 mg a čučoriedky 16,8 mg.

*% ODD -% odporúčanej dennej dávky

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.