HCA-Chitosan 100 kaps

HCA-Chitosan 100 kaps – Scitec Nutrition

5.00 z 5
1 Hodnotenie

12,10 €

HCA-Chitosan je doplnok výživy, ktorý spomaľuje premenu sacharidov na tuky a zrýchľuje schopnosť spaľovať tuky, z ktorých následne telo čerpá energiu.

Skladom

MNOŽSTVO

HCA-Chitosan Scitec Nutrition

HCA je kyselina hydroxycitrónová  a chitozan. Táto účinná látka spomaľuje fungovanie enzýmu ATP citrátlyázy pomáhajúcemu pri premene sacharidov na tuky.  Produkt od spoločnosti Scitec Nutrition obsahuje v svojej dávke až 62% HCA.

Jeho prítomnosť zvyšuje schopnosť organizmu spaľovať tuky a to sa následne viditeľne prejaví na vyrysovaní svalov.

V období diéty je znížený príjem kalórií. Na tento fakt organizmus reaguje zvýšením aktivity spomenutého enzýmu a tak účinnejšie pomáha premene sacharidov na energiu. Toto sa prejavuje aj pri extrémnom znížení kalorického príjmu, avšak stále nie v dostatočnej miere. Tu sa výraznejšie ukáže vplyv HCA a organizmus sa zo stavu stagnujúceho spaľovania dostane do stavu aktívneho odbúravania tuku.

HCA má schopnosť potlačiť pocit hladu, zvýšiť pomer spaľovaných tukov pri fyzickej aktivite, zachovať sacharidové zásoby a zvýšiť odolnosť voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. Táto kombinácia účinkov HCA umožňuje účinné spaľovanie tukov.

Chitozan je získavaný z chitínu, ktorý je polysacharidovou vlákninou nachádzajúcou sa v schránkach mušlí. Chitosan má jedinečnú schopnosť viazať na seba tuky hneď v žalúdku, teda oveľa skôr, ako sa ďalším trávením dostanú do krvného obehu. Chitosan na seba viaže ako magnet prebytočné mastné kyseliny a tým bráni ich vstrebávaniu v tkanive a následne napomáha aj pri ich vylučovaní.

Informácia pre alergikov

Produkt bol vyhotovený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, rýb a kôrovcov!

Užite 2-4 kapsule 30 minút pred obedom a večerou

1 dávka
Garcinia Cambogia 420 mg
Chitosan 150 mg

Balenie

100 kaps

Výrobca

Scitec Nutrition

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Funguje výborne,samozrejme že sám o sebe to zázrak nieje ale v spojení s cvicenim,pridal som beh a upravil stravu a zazraky sa začali diať,verte neverte:)

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.