Just-whey-Gymbeam-bestbody

Just Whey 1000g – Gymbeam

25,55 €

Proteín od firmy Gymbeam Just Whey je srvátkový viaczložkový proteín. V svojom obsahu má až 75% bielkovín zo srvátkového koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu. Disponuje výbornou chuťou a má nízky podiel cukrov a lipidov. V receptúre je použité pravé holandské kakao a sladené je stéviou. Príjemnú chuť tohto proteínu zabezpečili prírodné arómy a prírodné farbivá dodali farbu.

Just Whey 1000g - Gymbeam - cucoriedka-jogurt SkladomČučoriedka-jogurt 25,55 €
Just Whey 1000g - Gymbeam - biela-cokolada-kokos Dostupnosť 1-5 dníBiela čokoláda-Kokos 25,55 €
Just Whey 1000g - Gymbeam - vanilka Dostupnosť 1-5 dníVanilka 25,55 €
Just Whey 1000g - Gymbeam - cokolada-milkshake Dostupné na požiadavkuČokoláda Milkshake 25,55 € Napíšte nám
Zrušiť výber

Popis

Proteín od firmy Gymbeam Just Whey je srvátkový viaczložkový proteín. V svojom obsahu má až 75% bielkovín zo srvátkového koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu. Disponuje výbornou chuťou a má nízky podiel cukrov a lipidov. V receptúre je použité pravé holandské kakao a sladené je stéviou. Príjemnú chuť tohto proteínu zabezpečili prírodné arómy a prírodné farbivá dodali farbu.

Proteín Just Whey je v súlade s prírodou. V obsahu má len výlučne najkvalitnejšie bielkoviny z kravského mlieka. Grass fed cows sú kravy, ktoré sa pásli na pastvinách a konzumovali prirodzenú stravu – trávu. Preto ich mlieko je vysokokvalitné a v obsahu má vysoké percento bielkovín.

Proteín Just Whey obsahuje celé spektrum aminokyselín, ktoré majú aminokyseliny s najrýchlejším až po najpomalšie vstrebávanie. Má vysoký obsah aminokyselín, ako leucín, izoleucín a valín. Tieto tri aminokyseliny podporujú rast svalov a ich regeneráciu. Srvátkový proteín zabraňuje strate svalovej hmoty pri redukcií, znižuje hlad a dobre zasýti.

V obsahu má vysokú biologickú hodnotu a je bohatý na vitamíny a minerály ako: vitamín B6, E, Zinok, Horčšík, Vápnik, Draslík, Fosfora Sodík. Obsahuje taktiež enzýmy, ktoré podporujú priebeh trávenia – Bromelaín a DizeZyme. Enzým Bromelaín sa vytvára z ananásu a podporuje štiepenie bielkovín. ďalšou jeho vlastnosťou je, že má protizápalové účinky, podporuje dobré trávenie a redukuje hmotnosť. DigeZyme®je komplex 5 tráviacich enzýmov – amyláza, proetáza, laktáza, lipáza a celuláza, ktoré podporujú zdravé trávenie, vstrebávanie živín a minerálov zo stravy. DigeZyme napomáha pri trávení mlieka a laktózy, bielkovín, škrobu, potravín bohatých na vlákninu. Znižuje príznaky rôžnych intolerancií,ktorých pôvod je z potravy.

Výhody

  • Proteín pôvodom zo srvátky (koncentrát, izolát a hydrolyzovaný proteín),
  • 75%-ný podiel bielkovín z kráv pasúcich sa na pastvinách (grass fed cows),
  • Nízky podiel sacharidov a tukov,
  • Obsahuje celé spektrum aminokyselín s rôznou rýchlosťou vstrebávania,
  • Bohatý na vitamíny a minerály,
  • Obsahuje tráviace enzýmy Bromelaín a DigeZyme®,
  • Obsahuje pravé holandské kakao,
  • Sladený stéviou,
  • Obsahuje len prírodné arómy a farbivá,
  • Výborná chuť.

Upozornenie

Potravina na osobitné výživové účely na splnenie nárokov na výživu pri intenzivnej svalovej námahe. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Rozmiešajte 1 odmerku (30 g) proteínu v 200-250 ml vody a konzumujte.

Nutričné hodnoty1 dávka (30 g)
Energetická hodnota480,3 kJ / 113,2 kcal
Tuky1,7 g
z toho nasýtené tuky1,2 g
Sacharidy2 g
z toho cukry1,8 g
Bielkoviny22,5 g
Magnézium citrát100 mg
Oxid zinočnatý10 mg
Vápnik134 mg
Draslík140 mg
Fosfor83,7 mg
Sodík60,5 mg
Vitamín E20 mg
Vitamín B65 mg
DigeZyme®80 mg
Bromelaín50 mg

Príchuť biela čokoláda/kokos: sušený srvátkový bielkovinový koncentrát, sušený srvátkový bielkovinový izolát, sušený srvátkový bielkovinový hydrolyzát, odtučnené kakao, aróma, zmes minerálov, zmes vitamínov, DigeZyme® – zmes tráviacich enzýmov, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu).

Príchuť čokoláda milkshake: sušený srvátkový bielkovinový koncentrát, sušený srvátkový bielkovinový izolát, sušený srvátkový bielkovinový hydrolyzát, odtučnené kakao, aróma, zmes minerálov, zmes vitamínov, DigeZyme® – zmes tráviacich enzýmov, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu).

Príchuť vanilla: sušený srvátkový bielkovinový koncentrát, sušený srvátkový bielkovinový izolát, sušený srvátkový bielkovinový hydrolyzát, aróma, farbivo (kurkumín), zmes minerálov, zmes vitamínov, DigeZyme® – zmes tráviacich enzýmov, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu).

Výrobca

Gymbeam

Príchuť

Vanilka, Biela čokoláda-Kokos, Čokoláda Milkshake, Čučoriedka-jogurt

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.