Greenfood nutrition-melatonin-bestbody.sk

Melatonin 60 kaps. – GreenFood Nutrition

8,03 €

Melatonín, tiež “hormón spánku”, je hormón , ktorý je produkovaný predovšetkým v noci a reguluje chronobilogické rytmy

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Melatonín, tiež “hormón spánku”, je hormón , ktorý je produkovaný predovšetkým v noci a reguluje chronobilogické rytmy. Hormón je produkovaný mozgom. Melatonín prispieva k zmierneniu subjektívneho pocitu únavy v dôsledku časového posunu.
L-Tryptophan je esenciálna aminokyselina, ktorej vlastnosti súvisí s produkciou serotonínu a melatonínu, hormónov zodpovedných za pozitívny psychický stav a kvalitný spánok. Ten je pre všetky mimoriadne dôležitý. Pri hlbokom spánku telo najlepšie regeneruje a dochádza okrem iného k obnove a rastu buniek. L-Tryptophan je esenciálna aminokyselina, ktorú je možné prijímať konzumáciou rozličných bielkovinových zdrojov alebo doplnkov stravy.
Využiteľnosť Tryptophan možno posilniť súčasným užívaním vitamínu B6, ktorý pôsobí ako koenzým jeho premeny na serotonín.
Tento doplnok stravy je zameraný na podporu duševnej kondície a kvality spánku.

Melatonín prispieva k zmierneniu subjektívneho pocitu únavy v dôsledku časového posunu

  • Priaznivého účinku so dosiahne pri dennom príjme najmenej 0,5 mg, ktoré treba požiť krátko pred spaním v prvý deň cesty a po niekoľko ďalších dní po príchode do cieľového miesta.

Melatonín prispieva k skráteniu času potrebného pre zaspanie.

  • Priaznivého účinku so dosiahne pri konzumácii 1 mg melatonínu pred spaním.
  • POZOR kontinuálne podávanie vyššie dávky melatonínu vedie k jeho toleranciu.

u dospelých užívajte jednu (1) kapsulu, 30 minút pred spaním alebo podľa pokynov lekára. Neužívajte viac ako 1 kapsulu za 24 hodín.

Obsah látok v dennej dávke1 kapsula
L-Tryptophan400mg
melatonín1mg
vitamín B60,7mg (* 50%)

* RHP – referenčná hodnota príjmu

L-Tryptofán, Melatonín, hydrochlorid pyridoxínu. Neaktívne zložky: stearan horečnatý, oxid kremičitý, mikrokryštalická celulóza, oxid titaničitý. Želatínová kapsula.

Upozornenie na obale:
Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Vyrobené v Nemecku. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre osoby pod lekárskym dohľadom alebo s autoimunitnými ochoreniami, depresívnou poruchou, cukrovkou, endokrinný poruchou alebo s poruchou štítnej žľazy. Neužívajte pri používaní strojového zariadenia alebo pri riadení vozidla. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

  • Vyrobené v Anglicku.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.