OAT N WHEY  92g

OAT N WHEY 92g – Scitec Nutrition

1,33 € od 0,90 €

Príchuť čokoláda- expirácia 9.2020

OAT ‘N’ WHEY je komplexný doplnok stravy pre športovcov, ktorý podporuje rast svalovej hmoty, jej zachovanie a aj udržanie normálneho stavu kostí.

OAT N WHEY 92g - Scitec Nutrition - cokolada Dostupné na požiadavkuČokoláda 1,33 € 0,90 € Napíšte nám
OAT N WHEY 92g - Scitec Nutrition - vanilka Dostupné na požiadavkuVanilka 1,33 € Napíšte nám
OAT N WHEY 92g - Scitec Nutrition - jahoda Dostupné na požiadavkuJahoda 1,33 € Napíšte nám
Zrušiť výber

OAT N WHEY Scitec Nutrition

Ovos je obľúbenou potravinou mnohých ľudí, bez ohľadu náročnosť fyzickej práce, ktorú vykonávajú. V tomto produkte je skombinovaný ovos so srvátkovou bielkovinou a tým je vytvorené jedlo na podporu fyzického výkonu, ktoré je možné konzumovať kedykoľvek počas dňa. Pridané bielkoviny majú výlučne srvátkový pôvod. Bielkoviny prijaté potravou sú zdrojom esenciálnych aminokyselín a dusíka, látok potrebných na množenie a zachovanie tkanív. OAT N WHEY podporuje rast svalovej hmoty, jej zachovanie a aj udržanie normálneho stavu kostí.

Srvátkové bielkoviny sú kompletné bielkoviny zabezpečujúce organizmu všetky potrebné aminokyseliny, vrátane 9 esenciálnych aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže sám syntetizovať a preto je nevyhnutné prijať ich stravou (esenciálne aminokyseliny – Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Metionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín).

Efektivita využitia bielkovín z prijatej stravy sa zisťuje najčastejšie tak, že sa posudzuje množstvo dusíka, ktoré sa z danej bielkoviny vstrebe a zostane v organizme, teda ako je organizmus schopný nahrádzať dennú stratu dusíka. Netto využiteľnosť bielkovín (NPU – Net Protein Utilisation) vyjadruje koľko % prijatého množstva dusíka zostane v organizme. Biologická hodnota (BV – Biological Value) porovnáva zachytené množstvo dusíka s množstvom vstrebaného dusíka a závisí od NPU a od stráviteľnosti. Srvátková bielkovina je dobre stráviteľná a z toho dôvodu má aminokyselinové zloženie v porovnaní s inými bielkovinovými zdrojmi ako sú mäso, ryby, vajcia, sója aj vynikajúcu biologickú hodnotu.
Produkt OAT N WHEY obsahuje aj pridaný taurín.

V závislosti na telesnej hmotnosti sa odporúča užívať denne 1-3 dávky MANNA, rozmiešanej v 200 – 300 ml vody alebo mlieka, ako kompletné jedlo počas dňa.

Jedna dávka = 92 g obsahuje

Bielkoviny 35 g (38%)
Sacharidy 40 g (43,5%)
Tuky 6 g (6,5%)

ovsené vločky, ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát, náhradné sladidlo acesulfam K, náhradné sladidlo sukralóza

Hmotnosť92 g
Balenie

92 g

Výrobca

Scitec Nutrition

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.