Magnesium Citrate with Vitamin B6 90 kaps

Magnesium Citrate with Vitamin B6 90 kaps – Viridian

5.00 z 5
9 Hodnotenia

14,68 € 12,60 €

Magnesium Citrate s Vitamínom B6 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej funkcii imunitného systému, či k normálnej činnosti svalov.

Skladom

MNOŽSTVO

Magnesium Citrate with Vitamín B6

Účinná kombinácia horčíka a vitamínu B6. Produkt neobsahuje žiadne syntetické aditíva, umelé farbivá a zložky živočíšneho pôvodu, výrobok neobsahuje geneticky modifikované, alebo ožarované zložky. Kolagénové kapsule sú rastlinného pôvodu.

Zameranie produktu
Horčík s podieľa na znížení vyčerpania a únavy, prispieva k správnemu energetickému metabolizmu, k správnej činnosti nervovej sústavy, ako aj činnosti svalov, k normálnej syntéze bielkovín, zlepšuje psychickú činnosť, a pomáha udržiavať normálny stav kostí.
Vitamín B6 prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, k normálnemu metabolizmu homocysteínu, k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, k normálnej psychickej činnosti, k normálnej tvorbe červených krviniek, k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania, k regulácii hormonálnej aktivity

čistota produktu
Svojou čistotou a zložením spĺňa tento produkt parametre kategórie Kosher
Všetky zložky sú 100% aktívne
Použitá je výhradne forma kvalitných kapsúl rastlinného pôvodu, s obsahom “voľného” prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
Výrobok neobsahuje geneticky modifikované, alebo ožarované zložky
Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
Neobsahuje konzervačné látky, lepok, umelé farbivá, pšenicu, laktózu, stearát horečnatý, pridané cukry, kvasnice, kyselinu stearovú.

Berte priebežne 1-3 kapsule denne, zapite dostatočne vodou. Jedno balenie vystačí na 30-90 dávok = 1-3 mesiace

 

 

Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín B6 – pyridoxin25 mg
Hořčík100 mg

želatínová kapsula rastlinného pôvodu

Balenie

90 kaps

Výrobca

Viridian

9 hodnotenia produktu

 1. (overený zákazník)

  Kvalitne magnezium

 2. (overený zákazník)

  Kvalita za rozumnú cenu

 3. (overený zákazník)

  Pomer cena kvalita

 4. (overený zákazník)

  naj mg na trhu

 5. (overený zákazník)

  Najlepsie vyuzitelna forma magnezia spolu s vitaminom B6.

 6. (overený zákazník)

  vyborna forma magnezia od vybornej firmy

 7. (overený zákazník)

  Tento produkt som začala užívať na odporúčanie od môjho trénera. Hlavne teraz na jar som pociťovala omnoho väčšiu únavu. Horčík je známy tým, že zmierňuje príznaky únavy. Mala som mnoho produktov s obsahom Mg, no tento je N.1. ďakujem za tento skvelý produkt

 8. (overený zákazník)

  Zatiaľ veľmi dobrá skúsenosť. Účinky zodpovedajú očakávania, použité materiály / výrobný proces zrejme naozaj minimalizujú laicky povedané použitie “chémie” – váha, ľahká stráviteľnosť, účinky. Odporúčam ostatným.

 9. Bolí vás niečo, máte kŕče? Toto mi pomohlo za okolností úplného minima magnézia v strave. Ide o najlepšie magnézium na trhu! tento produkt odporúčam

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.