viridian-maca 60kaps.-bestbody.sk

Organic Maca extract 60 tbl. – Viridian

23,54 € 21,19 €

Maca je malá koreňová zelenina, ktorá sa používa na podporenie fyzického aj duševného výkonu a všetkým hľadajúcim zdroj energie a stimulant libida

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

ORGANIC MACA EXTRACT (Extrakt z Macy peruánskej)

Maca je malá koreňová zelenina pestovaná po storočia pôvodnými obyvateľmi Ánd, kde rastie len v nadmorskej výške nad 3500 metrov. Koreň sa najprv nechá vysušiť na slnku a potom je namletý. Prirodzene obsahuje vápnik a železo, dá sa doporučiť všetkým zameraným na podporenie fyzického aj duševného výkonu a všetkým hľadajúcim zdroj energie a stimulant libida. Certifikovaná kvalita BIO a vysoké štandardy značky Viridian Nutrition sú samozrejmosťou. Maca je veľmi bezpečná pre dlhodobé užívanie, má taktiež zahrievací efekt, takže sa dá doporučiť aj ako tonikum.

Produkt sa používa:

  • pre zlepšenie psychickej a fyzickej kondície
  • ako jemný prírodný stimulant

Čistota produktu

– všetky zložky sú 100% aktívne

– je použitá výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacných tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných pojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)

– produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky

– neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov

– neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

– zložky obsiahnuté v produkte pochádzajú z plodín a rastlín od malých lokálnych producentov. Jednou z kľúčových zásad Viridianu je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovnako vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese – doslova od semienka až po finálny produkt.

Balenie: 60 kapsúl (30g)

Dávkovanie: 1-2 kapsule 2x denne s jedlom, alebo podľa doporučenia lekára

1 kapsula produktu obsahuje: extrakt z koreňa Macy peruánskej (Lepidium meyenii) v bio kvalite 400 mg

Zloženie v 1 vegánskej kapsuly:  extrakt z koreňa Macy peruánskej (Lepidium meyenii) v bio kvalite 400 mg (ekvivalentné k množstvu 1600 mg sušeného koreňa), vegetariánská kapsula (hydroxypropylmethyl celulóza).

Upozornenie: Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nie je určené pre deti, tehotné a kojace ženy. Nenahrádza vyváženú pestrú stravu. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosah detí. Vhodné pre vegánov.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.