viridian-liquid vitD3-bestbody.sk

Liquid Vitamin D 50ml – Viridian

13,72 € 12,35 €

Tekutý vitamín D podporuje imunitu, stav kostí a zubov, činnosť svalov

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Liquid vitamin D

Tekutý vitamín D v oleji zo slnečnicových semienok a pomarančov. Je možné pridať do pokrmov alebo smoothies alebo aplikovať priamo do úst.

Produkt je vhodný na:

  • rýchla a ľahké doplnenie vitamínu D
  • podporu imunity, stavu kostí a zubov, činnosť svalov

Čistota produktu

– všetky zložky sú 100% aktívne

– je použitá výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacných tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných pojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)

– produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky

– neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov

– neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

– zložky obsiahnuté v produkte pochádzajú z plodín a rastlín od malých lokálnych producentov. Jednou z kľúčových zásad Viridianu je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovnako vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese – doslova od semienka až po finálny produkt.

Balenie: 50ml

Dávkovanie: pomocou kvapkátka pridajte 0,25 ml denne do jedla (na kvapkátku je ryska), pitia (poprípade priamo do úst), alebo podľa doporučenia lekára. Dávkovanie výrobcu bolo upravené podľa požiadavkov českej legislatívy.

0,25ml prípravku obsahuje: 1000UI vitamínu D3

Zloženie v 0,25 ml: vitamín D3 (vegan cholekalciferol) 1000 IU, 25 μg (500 % doporučenej dennej dávky), na báze oleja zo slnečnicových semienok a prírodného pomarančového oleja.

Upozornenie: Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nie je určené pre deti, tehotné a kojace ženy. Nenahrádza vyváženú pestrú stravu. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosah detí. Spotrebujte do 6 mesiacov od otvorenia. Vhodné pre vegánov.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.