Cordyceps-CS4_90c reflex nutrition - bestbody.sk

Cordyceps CS-4 90 kaps – Reflex Nutrition

5.00 z 5
2 Hodnotenie

32,40 € 23,10 €

Cordyceps – Cordyceps Sinensin je veľmi cenná huba, ktorá má liečivé účinky. Momentálne je to veľmi využívané tonikum medzi atlétmi po celom svete.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Cordyceps CS-4

Je jednou z najviac cenených húb v rámci tradičnej čínskej medicíny. Táto zázračná huba, ktorá bola pôvodne určená len pre cisára a vyvolených, predstavuje v súčasnej dobe najčastejšie používané ergogény medzi čínskymi atlétmi. Na verejnosť sa Cordyceps dostal v roku 1993, kedy skupina čínskych bežcov prekonala 9 svetových rekordov.

Následne si vrcholoví tréneri a atléti z celého sveta overili špičkové ergogénne účinky tohto produktu. Vo voľnej prírode potrebuje Cordyceps Sinensis šesť rokov pre kompletné dokončenie cyklu, navyše je jeho výskyt veľmi riedky. Z dôvodu tohto nedostatku a ďalej z dôvodu príliš vysokej ceny, začali popredné svetové laboratória vyvíjať rôzne variácie tejto huby v umelých podmienkach.

CS-4 je fermetovaný výťažok z podhubia, izolovaný z originálnej prírodnej formy Cordyceps Sinensis, nazbierané v oblasti QinHay v Číne.

Tento základ je využívaný na produkciu fermentovaného mycélia, ktoré obsahuje farmakologicky aktívne zložky rovnaké ako naturálny Cordyceps Synensis (manitol, adenozín a špeciálne polysacharidy)

CS-4 je bezprostredne po tom čo je izolovaný zakapsulovaný a to bez použitia konzervantov či tepelného znehodnoteniu.

Lepší produkt s obsahom Cordyceps Sinensis ako je CS-4 jednoducho nenájdete!

Dávkovanie:

Berte 3 kapsule 30-40 minút pred tréningom, ďalšie 3 kapsule bezprostredne po ňom

Výživové údaje:

 

Počet dávok v balení: 151 kapsula
Cordyceps Sinensis mycelia CS-4650 mg
Energetická hodnota ve 100g je nižšia ako 50 kJ (12 kcal)

Zloženie:

v 2 veg. kapsuliach: (rastlinná celulóza, voda) Cordyceps Sinensis mycélia CS-4 (min. 20% cordyceps polysacharid, 8% kyselina cordycepsová – D-manitol, 3% adenozín.

Balenie

90 kaps

Výrobca

Reflex Nutrition

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    Má fajnové účinky. Odporučila mi ho ľudová liečiteľka. Mala som zaplesnení organizmus a zlatého stafylokoka. Roznášala som choroby kade-tade. Doma boli stále všetci chorý a ja som mala tiež zdravotné problémy. O antibakteriálnych a antimykotických účinkoch cordyceps sinensis som sa dozvedela až od liečiteľky. Musela som sa prinútiť ho brať. Nikdy som nebola zástancom takýchto produktov. Ovšem cordyceps sinensis ma milo prekvapil. Pomohol mi zbaviť sa všetkých nežiaducich plesní a baktérií, ktoré okupovali moje telo. Dokonca odstránil aj zlatého stafylokoka. Prestala som byť bacilonosičom. Zlepšil sa mi aj zdravotný stav. Odporúčam

  2. Cordyceps od firmy Reflex Nutrition je kvalitný prípravok tradičnej čínskej medicíny.
    Ja som ho užívala ešte spolu s Reishi cca 3 mesiace na peľovou alergiu a skvele, nemala som tento rok prvýkrát po 5 rokoch žiadne príznaky!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.