ReflexNutrition-Ferrochel albion-bestbody.sk

Albion Ferrochel Železo 120 kapsúl – Reflex Nutrition

9,79 € 8,81 €

Albion Ferrochel je vysoko účinná forma železa, ktoré znižuje únavu a vyčerpanie, udržiava správne okysličený organizmus, posilňuje imunitu

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Albion® Ferrochel

Albion Ferrochel  je novinka značky Reflex Nutrition, ktorá sa dá doporučiť všetkým, ktorí chcú znížiť únavu a vyčerpanie,  udržať správne okysličený organizmus, posilniť imunitu a kognitívne funkcie.Vysoká kvalita garantovaná značkou Reflex Nutrition, pôvod a čistota použitej zložky + minimum balastných aditív. Bisglycinát železnatý je chelátovaná a pre telo vysoko využiteľná forma železa s garantovanou kvalitou laboratória Albion.

Hlavné benefity produktu:

  • 14 mg železa na 1 kapsulu
  • Účinnou zložkou je bisglycinát železnatý, chelátovaná forma železa s vysokou bioaktivitou = má o 40% väčšiu účinnosť v organizme ako iné formy užívané v lacných doplnkoch
  • Garancia kvality spoločnosti Refex Nutrition a laboratória Albion

Balenie: 120 kapsúl (70 g)

Berte 1 kapsulu s jedlom

Výživové údaje:
 Počet dávok v balení: 120 x 1 kapsula
 1 kapsula
 % DDD*
 Železo
 14 mg
 100
*% DDD – % doporučené denné dávky.

Zloženie v 1 želatinovej kapsuli: nosič maltodextrín, plnidlo mikrokryštalická celulóza, bisglycinát železnatý (Ferrochel®), protihrudkujúce látky (kremičitan vápenatý, stearan horečnatý, dioxid kremičitý). *nevhodné pre vegetariánsku stravu.

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mladistvých do 16 rokov. Tehotným a kojacim ženám doporučujeme konzultovať užívanie prípravku so svojím lekárom. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nie je náhrada pestrej stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosah detí. Suroviny môžu pochádzať zo zemí mimo Veľkej Británie.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.