Crea Ethyl Ester 250 kaps - Extrifit

Crea Ethyl Ester 250 kaps – Extrifit

17,00 € 15,00 €

Kreatín patrí k najúčinnejším legálnym doplnkom výživy pre športovcov určeným pre naberanie svalovej hmoty a nárast sily. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu, ako je napríklad typicky kulturistické posilňovanie alebo kondičné posilňovacie cvičenie vo fitness centre.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Crea Ethyl Ester je v oblasti kreatínových suplementov veľkým trendom poslednej doby. Kreatín je látka, ktorá zvyšuje fyzický výkon pri viacerých po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívnych fyzických výkonov, aké sú potrebné pri typicky posilňovacích cvičeniach vo fitness centre. Tento účinok dosiahnete pri minimálnej dávke iba 3 g kreatínu denne.
Kreatín patrí k jedným z najúčinnejších legálnych doplnkov výživy pre športovcov, určených na naberanie svalovej hmoty a prísun sily. To je markantné aj pri tvorbe novej legislatívy EÚ – NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č 432/2012 zo 16. mája 2012. Týmto nariadením sa zriaďuje zoznam povolených zdravotných tvrdení o potravinách. Nariadenie zahŕňa aj popis účinkov kreatínu, čo znamená, že EÚ jeho účinky považuje za vedecky preukázateľné.

Podľa textu nariadenia je teda dokázané – ako je presne uvedené – že kreatín zvyšuje fyzický výkon pri niekoľkých po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu, aké sú potrebné pri typicky kulturistickom posilňovaní alebo kondičných posilňovacích cvičeniach vo fitness centre. Tento účinok dosiahnete pri minimálnej dodávke iba 3 g kreatínu denne.

Vplyv kreatínu na váš silový výkon má zásadný význam pri procese naberania svalovej hmoty, pretože čím vyšší silový výkon pri vašom tréningu podáte, tým väčšiu úroveň adaptačných procesov vo svaloch, a teda aj svalového rastu potom dosiahnete.

A to všetko preto, že kreatín je úplne prirodzená látka, ktorá sa nachádza v ľudskom organizme. Nie je návyková, ani toxická a to ani pri vyšších dávkach! Prebytočný kreatín, ktorý váš organizmus nespotrebuje, je vylučovaný prostredníctvom moču v podobe kreatinínu.

V rôznych suplementoch určených športovcom môžete nájsť kreatín v niekoľkých rôznych formách. Jednou z veľmi moderných foriem kreatínu je napríklad Crea Ethyl Ester – CEE.

Ak teda chcete dosiahnuť vyšší silový výkon počas tréningu, je pre vás Crea Ethyl Ester tou najsprávnejšou voľbou!

Prípravok Crea Ethyl Ester obsahuje kreatínový etyl ester HCl. Estery sú organickými zlúčeninami, ktoré vznikajú pri procese esterifikácie – to je reakcia kyseliny karboxylovej s alkoholom. Pri zdôraznení pozitívnych vlastností a tiež elimináciou negatívnych stránok kreatín monohydrátu vznikne kreatín etyl ester HCl. Vedecké štúdie dokázali jeho veľmi vysokú účinnosť a pritom minimálne vedľajšie účinky! Pre tých náročných športovcov, ktorým ide najmä o čo najvyšší výkon a tiež čo najvyšší nárast svalov, je určený presne tento prípravok. Vyskúšajte ho a uvidíte!

  • odporúčaná dávka v tréningový deň je 3 – 6 kapsúl Crea Ethyl Ester 30 – 60 minút pred záťažou
  • v deň tréningového voľna užívajte 3 – 6 kapsúl pred spánkom
  • dávku zapite dostatočným množstvom vody

CREA ETHY ESTER

kreatín etyl ester HCl, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), želatínová kapsula

Balenie

250 kaps

Výrobca

Extrifit

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.