Liquid Shock 1000 ml

Liquid Shock 1000 ml – Scitec Nutrition

15,90 € 13,30 €

Liquid Shock je produkt s obsahom kofeínu, taurínu a vitamínov, ktorý podporuje nárast výkonnosti, zlepšuje hydratáciu buniek svalov a syntézu bielkovín.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Liquid Shock má energizujúcu, rýchlo účinnú receptúru s obsahom kofeínu, taurínu a vitamínov. Kofeín zabezpečuje efekt zvýšenia výkonnosti všeobecne, ktorý je všeobecne pripisovaný káve. Tá obsahuje množstvo iných účinných látok, niektoré z nich však môžu eliminovať pozitívny vplyv kofeínu v organizme. Vhodným dávkovaním čistého kofeínu je možnú dosiahnuť nárast výkonnosti, tlmenie bolesti a zmierňovanie prejavov svalovej horúčky. Kofeín podporuje činnosť centrálnej nervovej sústavy, zlepšuje vnímanie a schopnosť sústrediť sa a takisto urýchľuje látkovú výmenu. Taurín je významná aminokyselina zohrávajúca dôležitú úlohu počas látkovej premeny. Pôsobí ako imitátor inzulínu, takže je užitočný pre športovcov a podobne ako kreatín, aj taurín spôsobuje nárast buniek. Tým sa zlepšuje hydratácia buniek svalov aj syntéza bielkovín a zároveň sa zvýši tvrdosť svalov. Taurín je esenciálny pre mozgové bunky a ich činnosť, správne fungovanie nervovej sústavy, činnosť srdcového svalu, ale aj pre správne vylučovanie žlče. Správne vylučovanie žlče je veľmi dôležité pre športovcov konzumujúcich špeciálnu stravu. Liquid shock je obohatený o komplex vitamínov skupiny B, ktorý podporuje látkovú výmenu, posilňuje svalový tonus a optimalizuje funkciu nervovej sústavy. Zložky niektorých enzýmov podporujú proces tvorby energie v bunkách a tvorbu neurotransmiterov.

Užite 25 ml denne, 30-60 minút pred tréningom. Pred užitím zatrepte.

1 dávka ( 25 ml) 100 ml
kalórie 131 kJ 525 kJ
31 kcal 123 kcal
sacharidy 7.5 g 29.9 g
Vitamin B1 1.4 mg 5.6 mg
Vitamin B2 1.6 mg 6.4 mg
Niacin 18 mg 72 mg
Vitamin B5 6 mg 24 mg
Vitamin B6 2 mg 8 mg
Vitamin B12 1 mcg 4 mcg
Taurín 500 mg 2000 mg
Kofeín 250 mg 1000 mg

voda, fruktóza, taurín, kofeín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), konzervant (sorban draselný), aróma, sladidlá (acesulfam K, cyklamát sodný, sodík sacharín), niacín, kyselinu pantoténovú, vitamín B6, vitamín B2, vitamín B1, sfarbenie (červeň), vitamín B12

Balenie

1000 ml

Výrobca

Scitec Nutrition

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.