SCRAM™ proti parazitom – 150 kapsúl

SCRAM™ proti parazitom – 150 kapsúl – HealthForce

5.00 z 5
1 Hodnotenie

42,50 € 39,49 €

Scram ™ je prípravok proti parazitom vo vnútri vášho tela. Parazity sú všadeprítomní, významne oslabujú zdravie, sú príčinou mnohých zdravotných ťažkostí.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Scram ™ je prípravok proti parazitom vo vnútri vášho tela. Parazity, ktorí sú všadeprítomní, významne oslabujú zdravie, sú príčinou mnohých zdravotných ťažkostí, spotrebúvajú v tele hostiteľa živiny a vylučujú vysoko toxické odpady. Tento prípravok napomáha ničeniu parazitov aj ich zárodkov a navyše kontroluje reakcie pri likvidácii parazitov a mikróbov. Doplnok stravy scram ™ využíva byliny testované v priebehu času v tradičných medicínach – čierny orech, klinček a palina pre zničenie nepriaznivých organizmov. Navyše sme pridali výťažok zo semien pesterca a peruánske byliny Chanca Piedra pre podporu pečene. Výsledný produkt je uchovávaný pomocou technológie EcoFresh Nutrient Lock ™ *.

Ostroperec mariánsky (Silybum Marianum)
-podporuje zdravie pečene a jej obranyschopnosť
-napomáha detoxikačnému potenciálu pečene
-zachováva funkciu čím podporuje trávenie a celkové čistenie tela
-chráni pečeňové bunky pred vplyvom životného prostredia
-podporuje fungovanie tráviacej sústavy, najmä žlčníka
-má antioxidačné účinky
-posilňuje organizmus proti alergiám
-obsahuje taraxacin, triesloviny a inulín

Palina (Artemisia absinthium)

-prispieva k zdravému apetítu
-podporuje trávenie
-prispieva k normálnej funkcii tráviaceho traktu
-napomáha podporiť tok tráviacich štiav
Enzýmy
-protéza, amyláza, lipáza, celuláza: podporujú zdravé trávenie, pomáhajú absorbovať telu potrebné minerály, dôležité pre jedincov pravidelne konzumujúci potravu bohatú na tuky a cukry

Doporučené dávkovanie:

  • Deň 1: 1 kapsulu
  • Deň 2: 3 kapsule
  • Deň 3: 6 kapsúl
  • Dni 4-18: 10 kapsúl

Ideálne užite celú dávku naraz, alebo podľa doporučenia kvalifikovaného zdravotného personálu.

Doporučené prídavky: plnohodnotné potraviny na rastlinnej bázi s vysokým obsahom vlákniny, organická, vegánska strava s vysokým obsahom vody; vysoký obsah čerstvých zeleninových štiav

Zloženie: stvol čierneho orecha, palina, klinčeky, semená pesterca, výťažok z Chanca Piedra a enzýmy (amyláza, celuláza, lipáza, proteáza)

Balenie

150 kaps

Výrobca

HealthForce

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Parazity nemajú len zvieratá, sú prítomné všade. Dokonca i v ľudskom tele. Mne spôsobili to, že som mala zníženú imunitu a obranyschopnosť. Začala som mať tráviace problémy. Skúšala som rôzne prípravky, no nič mi nepomáhalo. Nakoniec som zašla k prírodnému liečiteľovi a ten mi poradil SCRAM. Po pár dňoch mi moje problémy ustáli a ja som znova mohla fungovať ako ptredtým. Odporúčam každému kto mal, alebo má takéto problémy.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.