Liquid Light 946,4 ml – Sunwarrior

42,20 € 36,96 €

Liquid Light (tekuté svetlo) je naturálny detoxikant s minerálnymi látkami a organickými kyselinami, napomáha pri vylavovaní voľných radikálov.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Liquid Light (tekuté svetlo) je naturálny detoxikačný doplnok stravy s pridanými minerálnymi látkami a organickými kyselinami, ktoré pochádzajú z rastlín. Jeden z najúčinnejších detoxikačných prostriedkov na svete Liquid Light sa vyrába za studena, takže sa v ňom nezničili žiadne cenné látky. Je to neuveriteľne silný detoxikačný prostriedok v tekutej forme ľahko vstrebateľný pre telo.

– Elektrolyt, vytvorený v prírode
– Obsah 72 minerálnych látok
– Zlepšenie vstrebávania vitamínov, aminokyselín a ostatných živín
– Silný detoxikačný účinok

Liquid Light (tekuté svetlo) je unikátny doplnok stravy vyrábaný za studena extrakciou zo skamenelého starodávneho rastlinného materiálu.

NÁJDEME V ŇOM: 

 • kyselinu fulvinovú – to je komplex organických látok vznikajúcich prirodzenými cestami pri rozklade organickej hmoty,
 • minerály a stopové prvky – tie sú azda naviazané v prirodzených komplexoch, teda vlastne v rovnakej forme, v akej minerály získavajú z pôdy i rastliny.

V ČOM JE LIQUID LIGHT PROSPEŠNÝ PRE ĽUDSKÉ TELO?

 • je prirodzeným zdrojom minerálov a stopových látok,
 • je to vlastne prírodný minerálny, elektrolytický roztok,
 • vedľa bežných minerálnych látok obsahuje neobvykle široké spektrum stopových prvkov, ktoré sú pre ľudské telo veľmi dôležité,
 • zmes prírodných organických látok, nazývaných súhrnne ako kyselina fulvinová (kyselina fulvová), prináša ľudskému telu veľké množstvá účinkov.

PRE KOHO JE PRÍPRAVOK VHODNÝ A AKO HO POUŽÍVAŤ?

Pre každého, kto chce do tela doplniť minerálne a stopové prvky

Pre športovcov – Liquid Light je vlastne čistý prírodný iontový nápoj

Jeho prírodný charakter ho odlišuje od bežne dostupných “syntetických” iontových nápojov hneď v niekoľkých aspektoch:

 • Bežne dostupné iontové nápoje sú určené pre rýchle doplnenie “vypotených” iontov, preto často obsahujú jen niekoľko základných minerálov, ako sodík, draslík, vápnik, horčík a fosfor.
 • Oproti nim Liquid Light obsahuje celé spektrum minerálov a stopových prvkov, ktoré síce ľudské telo pri športe tak rýchlo nevypotí a potrebuje niektoré z nich iba v minimálnych dávkach, ale pre jeho fungovanie sú rovnako dôležité ako napr. vápnik alebo fosfor
 • Liquid Light je organickou zmesou, v ktorej je problematické stanoviť presné množstvo jednotlivých minerálov.
 • Liquid Light tak môžete užívať nezávisle na športovú aktivitu, napr. každé ráno.
 • Liquid Light môžete tiež jednoducho zmiešať s ďalším koncentrovanejším roztokom minerálov, ktoré telo pri športe rýchlo vypotí, a vznikne tak nápoj s celým spektrom minerálov a stopových prvkov, teda iontový nápoj v pravom slova zmysle  nápoj bez pridaných rýchlych zdrojov energie alebo urýchlovačov metabolizmu. 

V špecifických prípadoch sa Liquid Light odporúča k užívaniu skôr pre jeho obsah kyseliny fulvinovej. Táto zmes organických látok totiž v ľudskom tele pôsobí na mnohých úrovniach.

Obsah: 32 dávok

Doporučené dávkovanie: dve polievkové lyžice denne (ráno a večer/pred a po cvičení)

Použitie: zmiešať s vodou, džúsom alebo koktailom

 

 

Nutričné hodnoty  1 dávka: 29,6 ml (2 polievkové lyžice)    v 100 ml
Železo2,8 mg (20 %)*9,3 mg (66 %)*
Jód75 mcg (50 %)*250 mcg (166,7 %)*
Chróm4 mcg (4 %)*13,3 mcg (33,25 %)*

* referenčné hodnoty príjmu

Ďalšie ingrediencie: čistá voda

Zloženie: voda, komplex stopových množstiev minerálov a látok: Antimon, Baryum, Beryllium, Bismut, Bor, Brom, Cesium, Chlór, Chrom, Draslík, Dysprosium, Erbium, Europium, Fosfor, Gadolinium, Galium, Germanium, Hafnium, Holmium, Hořčík, Indium, Iridium, Kadmium, Kobalt, Křemík, Lithium, Lutecium, Mangan, Meď, Molybden, Neodymium, Nikl, Niob, Osmium, Paladium, Platina, Praseodym, Rhenium, Rhodium, Rubidium, Ruthenium, Samarium, Skandium, Selen, Síra, Striebro, Sodík, Stontium, Tantal, Telur, Terbium, Thalium, Thorium, Thulium, Tin, Titan, Tungsten, Vápník, Ytterbium, Yttrium, Zinok, Zirkon, Zlato, Železo.

Výrobca

Sunwarrior

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.