Thermogel 25x80g – Extrifit

31,23 € 30,50 €

ThermoGel ® je unikátny komplexný termogénny spaľovač tukov od Extrifitu®, pripravený na okamžitú konzumáciu v skvelých príchutiach vďaka inovatívnej gélovej forme produktu!

Thermogel 25x80g - Extrifit - kiwi Dostupnosť 1-5 dníKiwi 31,23 € 30,50 €
Thermogel 25x80g - Extrifit - mandarinka Dostupnosť 1-5 dníMandarínka 31,23 € 30,50 €
Thermogel 25x80g - Extrifit - marhula Dostupnosť 1-5 dníMarhuľa 31,23 € 30,50 €
Thermogel 25x80g - Extrifit - visna Dostupnosť 1-5 dníVišňa 31,23 € 30,50 €
Zrušiť výber

ThermoGel ® je unikátny komplexný termogénny spaľovač tukov od Extrifitu®, pripravený na okamžitú konzumáciu v skvelých príchutiach vďaka inovatívnej gélovej forme produktu ! Je určený pre všetkých športovcov, ktorí sa usilujú o maximálne vyrysovanie a redukciu podkožného tuku, a to vďaka svojmu obsahu termogénnych látok (napr. Synefrin, extrakt zo zeleného čaju a ďalšie), stimulantov (kofeín, taurín, ai.) A ďalších účinných látok, ktoré ovplyvňujú metabolizmus tukov (HCA, karnitín, chróm a ďalšie). A to všetko pri nulovom obsahu tukov aj cukrov v celom balení !

Čo všetko Thermogel ® obsahuje?

Thermogel ® obsahuje veľmi široký komplex látok, ktoré ovplyvňujú metabolizmus tukov a prispievajú ku kontrole telesnej hmotnosti vďaka: obsah extraktu zo zeleného čaju, extrakt z citrus aurantium (pomarančovník horký) synefrín, cholín a extrakt z viniča pôsobia  termogénne a výrazne ovplyvňujú metabolizmus tukov a prispievajú tak ku kontrole telesnej hmotnosti. Obsah chrómu prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a znižuje pocit hladu. Thermogel ® obsahuje aj látky so stimulačným účinkom ako je kofeín, taurín a tyrozín, ďalej látky karnitín, inozitol, metionín a v neposlednom rade tiež vitamín B6, ktoré majú v tele množstvo významných funkcií: prispievajú k správnej funkcii energetického metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, reguláciu hormonálnej aktivity a k normálnej funkcii imunitného systému. Tým prispievajú k zníženiu miery únavy, vyčerpania a k normálnej psychickej činnosti aj pri kalorickom deficite napr. V dôsledku rysovacej  diéty.

Návod na prípravu a použitie:

Užívajte jeden sáčok 20 – 30 minút pred tréningom. Možnosť riedenia do 100 – 200 ml vody. Určené na priamu konzumáciu. Denná dávka = 1 sáčok.

THERMOGEL_TABULKA

čistená voda, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), xanthan a guma guar (stabilizátor, zahusťovadlo), aróma, sukralóza (sladidlo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervačné látky), farbivo beta karotén, farbivo chlorofyl, farbivo Karmína

Balenie

25x80g

Výrobca

Extrifit

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.