lcarnitine-90-myprotein-bestbody.sk

L-carnitine 90 tbl. – Myprotein

10,00 € 8,50 €

L Carnitine je 100% čistý L-karnitín vo forme kapsúl. Podporuje metabolizmus tukov a zvýšenie fyzického výkonu. Tablety L Carnitine môžete užiť aj v kombinácii s inými produktmi na báze kofeínu či synefrínu, pretože obsahujú iba L-karnitín. L Carnitine je bez umelých farbív a konzervačných látok, kvasníc, lepku, škrobu a laktózy.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Popis

L Carnitine je 100% čistý L-karnitín vo forme kapsúl. Podporuje metabolizmus tukov a zvýšenie fyzického výkonu. Tablety L Carnitine môžete užiť aj v kombinácii s inými produktmi na báze kofeínu či synefrínu, pretože obsahujú iba L-karnitín. L Carnitine je bez umelých farbív a konzervačných látok, kvasníc, lepku, škrobu a laktózy. Bez prídavku soli (chlorid sodný), alebo cukor. GMO free.

  • 1000 mg v dávke (2 tablety)

L Carnitine je určený pre: podporu metabolizmu tukov, zvýšenie fyzického výkonu.

Výhody

  • Vysokoúčinný spalovač tukov,
  • Podporuje činnosť srdca,
  • Chráni srdcové svaly pred poškodením,
  • Pozitívne pôsobí na pečeň a obličky.

Upozornenie


L-carnitine 90 tbl od Myprotein-u je doplnok stravy, potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale

Užite 2 tablety 1 – 2 krát denne.

L-karnitín L-tartrát, plnidlá (fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza), látky protihrudkujúce (kyselina stearová, stearát horečnatý, oxid kremičitý), leštiace látky (hydroxypropylmetylcelulóza, glycerín, karnaubský vosk).

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.