alavis-bestbody.sk

Alavis Triple Blend Extra Silný 700g

55,00 € 43,50 €

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát tvoria prirodzenú súčasť kĺbovej chrupavky a synoviálnej tekutiny. Chondroitin sulfát má špecifickú vlastnosť a to viazať v tkanive vodu. Garantuje tak správnu funkciu chrupavky, pevnosť, pružnosť a odolnosť. Funkcia glukosamínu a chondroitínu je založená na chondroprotektívnom (chrupavku chrániacom) pôsobení. Alavis zahŕňa regeneráciu kĺbových chrupaviek a tkanív, zlepšuje pohyblivosť, a tým podstatne pozitívne ovplyvňuje zdravotnú kondíciu jedinca.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Popis

Alavis triple blend je určený na regeneráciu pohybového aparátu pri namáhavej športovej záťaži.

Obsahuje zložku MSM – Glukosamin sulfát – Chondroitin sulfát – kolagény Collyss a Cartidyss.

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát tvoria prirodzenú súčasť kĺbovej chrupavky a synoviálnej tekutiny. Chondroitin sulfát má špecifickú vlastnosť a to viazať v tkanive vodu. Garantuje tak správnu funkciu chrupavky, pevnosť, pružnosť a odolnosť. Funkcia glukosamínu a chondroitínu je založená na chondroprotektívnom (chrupavku chrániacom) pôsobení. Alavis zahŕňa regeneráciu kĺbových chrupaviek a tkanív, zlepšuje pohyblivosť, a tým podstatne pozitívne ovplyvňuje zdravotnú kondíciu jedinca.

MSM (Methylsulfonylmethan) je prírodná látka, ktorá obsahuje organicky viazanú síru, ktorá sa podieľa na tvorbe kolagénu, spevňuje väzy a šľachy, pôsobí relaxačne a regeneračne na svaly. MSM vďaka antioxidačným a detoxikačným účinkom pozitívne pôsobí na odbúranie poškodeného tkaniva. K potlačeniu bolesti je vhodné užívať MSM aj pri poúrazových a pooperačných stavoch, pretože napomáha rýchlejšie hojiť rany. MSM má analgetický, protizápalový, vazodilatačný a antiedematózny účinok.
Hydrolyzované kolagény Collyss a Cartidyss

Collyss® – je kolagén typu I v najvyššej možnej kvalite. Vyskytuje sa vo veľmi zaťažených štruktúrach ako sú šľachy a väzivové chrupavky. Je odolný v ťahu, a preto je veľmi dôležitý pre pevnosť šliach a tým aj pre spevnenie pohybového aparátu. Tento kolagén sa vyskytuje v kostiach a koži. Kolagén typu I Collyss® je patentovo vyrábaný čistený kolagénový hydrolyzát získavaný z chrupaviek morských rýb.

Cartidyss® – kolagén typu II v najvyššej kvalite. Vďaka tomuto kolagénu je udržiavaný tvar chrupavky a bráni sa jej deformácii. Kolagén typu II je súčasťou hyalinnej a elastickej chrupavky a je odolný v tlaku. Cartidyss® je čistený kolagénový hydrolyzát získavaný z chrupaviek rají.

Vlastnosti

  • Vyživuje, ochraňuje a regeneruje kĺbové chrupavky a tkanivá,
  • Zmierňuje bolesť pohybového aparátu,
  • Zlepšuje pohyblivosť a zvyšuje fyzickú výkonnosť,
  • Spomaľuje až zastavuje ďalšie poškodzovanie chrupaviek,
  • Predlžuje aktívny vek jedinca,
  • Zlepšuje celkovú aktívnu kondíciu.

Z dôvodov zachovania kvality prípravku nie sú pridávané žiadne farbivá ani konzervačné látky.

ALAVIS TRIPLE BLEND Extra silný podávajte optimálne tri mesiace, potom urobte 1 – 3 mesiace prestávku a prípravok znovu nasaďte.

Obsah účinných látek v 700 g:

Glukosamin sulfát 2KCl 243,5 g

Chondroitin sulfát 91,0 g

Methylsulfonylmethan 304,5 g

Collyss – hydrolyzovaný kolagén typu I 2,35 g

Cartidyss hydrolyzovaný kolagén typu II 3,5 g

Vitamin C 3 g

Pomocné látky: Jablčný pektín

Hmotnosť700 g

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.