viridian-vitamin d3 2000UI-bestbody.sk

Vitamin D3 2000IU 60 kaps. – Viridian

14,00 €

Vitamín D3 (cholekarciferol) podporuje dobrý stav kostí a kĺbov, regeneráciu svalstva, imunitu a psychickú kondíciu

Skladom

MNOŽSTVO

Vitamin D3 2000IU

Vitamín D3 (cholekarciferol) vo forme extraktu z lišajníku. Hodnota IU udáva množstvo účinnej látky v extrakte – Vitamín D3 s hodnotou 2000IU obsahuje 1000 % doporučenej dennej dávky vitamínu, preto postačí brať jednu kapsulu každý druhý deň.

Tento vitamín si telo vyrába samo transformáciou po vystavení sa slnečným lúčom. Dá sa taktiež nájsť v živočíšnych produktoch, vitamín D3 v tomto doplnku je však získaný z vegánskeho zdroja – lišajníku. Nedostatkom vitamínu D obvykle trpíme v zime, prípadne sú ohrození všetci, ktorí nosia oblečenie zakrývajúce väčšinu tela.

Vitamín D podporuje:

  • dobrý stav kostí a kĺbového aparátu
  • regeneráciu svalstva
  • imunitní systém
  • spánok a psychickú kondíciu

Čistota produktu

– všetky zložky sú 100% aktívne
– je použitá výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacných tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných pojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
– produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
– neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
– neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
– zložky obsiahnuté v produkte pochádzajú z plodín a rastlín od malých lokálnych producentov. Jednou z kľúčových zásad Viridianu je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovnako vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese – doslova od semienka až po finálny produkt.

Balenie: 60 kapsúl (7,4 g)

Dávkovanie: Berte 1 kapsulu obdeň, po jedle. Zapite dostatočným množtvom vody. Dávkovanie výrobcu (1 kapsula denne) upravená podľa českej legislatívy.

1 kapsula obsahuje: vitamín D3 2000 IU 50 μg 1000 % RHP*

Zloženie v 1 vegánskej kapsuly: vitamín D3 2000 IU 50 μg 1000 % RHP* (vegan forma extrahovaná z lišajníku), obal kapsule 40 mg (rastlinná celulóza) na báze lucerny siatej. *Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálov

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a kojace ženy, preto konzultujte s lekárom. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Skladujte v chlade, suchu, mimo dosahu detí. Ak užívate lieky na predpis, pred konzumáciou tohoto doplnku stravy sa najskôr poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Balenie

60 kaps

Výrobca

Viridian

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.