True-whey-2500g-gymbeam-bestbody

True Whey 2500g – Gymbeam

33,25 €

Proteín od firmy Gymbeam – TrueWhey má pôvod 100% zo srvátky. Jedná sa o kvalitný srvátkový proteínový koncentrát, ktorý má v obsahuje vysoké množstvo bielkovín. V závislosti od prichute sa to pohybuje od 75% – 82%.

True Whey 2500g - Gymbeam - cokolada SkladomČokoláda 33,25 €
True Whey 2500g - Gymbeam - vanilka SkladomVanilka 33,25 €
True Whey 2500g - Gymbeam - jahoda SkladomJahoda 33,25 €
True Whey 2500g - Gymbeam - cokolada-kokos SkladomČokoláda-Kokos 33,25 €
True Whey 2500g - Gymbeam - cokolada-oriesok SkladomČokoláda-Oriešok 33,25 €
True Whey 2500g - Gymbeam - biela-cokolada Dostupnosť 1-5 dníBiela čokoláda 33,25 €
True Whey 2500g - Gymbeam - vanilka-stevia Dostupnosť 1-5 dníVanilka stévia 33,25 €
True Whey 2500g - Gymbeam - banan Dostupnosť 1-5 dníBanán 33,25 €
Zrušiť výber

Popis

Proteín od firmy Gymbeam – TrueWhey má pôvod 100% zo srvátky. Jedná sa o kvalitný srvátkový proteínový koncentrát, ktorý má v obsahuje vysoké množstvo bielkovín. V závislosti od prichute sa to pohybuje od 75% – 82%. Instantná srvátka a filtrácia, použitá moderná technológia Cross Filtration Method skratka CFM. Práve táto technológia garantuje maximálnu využiteľnosť bielkovín zo všetkých druhov proteínov.

TrueWhey je srvátkový proteínový koncentrát, vyrobený technológiou CFM. Táto technológia z neho eliminuje väčšinu cukrov a tukov a zachová v jeho obsahu takmer až 82% bielkovín. Práve vďaka tomuto faktu bude zaručená regenerácia po športovom výkone a rýchlejšie dosiahnete vaše vytúžené ciele.  Tento produkt neobsahuje žiadne zbytočné konzervačné látky, umelé sladidlá, farbivá, umelé aminokyseliny, ktoré zvyšujú percento bielkovín a zlepšujú chuť. 

Tento produkt je charakteristický skvelým aminokyselinovým profilom a v obsahu má až 8% leucínu. Leucín je najefektívnejšou aminokyelinou z BCAA, ktorá má silné anabolické účinky. Je bohatý na rozvetvené aminokyseliny BCAA. Tieto animokyseliny sú veľmi dôležité pre rast svalov, pretože sa podieľajú na procese syntézy bielkovín a do svalov prispievajú stavebnými kamenmi. Urýchľujú regeneráciu a imunitu organizmu. Ich výhodou je aj rýchla stráviteľnosť a to, že nezaťažujú žalúdok. Tento produkt je výrobný a vhodný na zvýšenie telesného výkonu a na rast čistej svalovej hmoty bez nežiadúceho tuku.

Výhody

 • Vysoký podiel bielkovín
 • Jednoduchá forma spracovania srvátky,
 • Instantná srvátka a minimálne penenie
 • Podporuje rast svalovej hmoty a jej regeneráciu

Upozornenie

Tento proteín nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nadmerná dávka alebo zvýšená koncentrácia môže spôsobiť nafukovanie alebo mať laxatívne účinky. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy.

Skladujte mimo dosahu detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25°C. Po odobratí potrebnej dávky obal ihneď uzavrite, aby sa doň nedostala vlhkosť. Skladovanie v chlade a tme predlžuje jeho trvanlivosť.

Zmiešajte 25 g tohto proteínu s 2 dcl vody, a to ráno na lačno alebo po tréningu.

Nutričné hodnotyv 100 g
Energetická hodnota1755 kJ / 416 kcal
Tuky8,8 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny5,3 g
Sacharidy9,1 g
   z toho cukry7,9 g
Bielkoviny75 g
Soľ0,36 g

TrueWhey jahoda stevia: sušený srvátkový proteínový koncentrát, aróma (jahodová), farbivo (červená repa), prírodné sladidlo (stévia – Glykozidy steviolu).

TrueWhey čokoláda stevia: sušený srvátkový proteínový koncentrát, odtučnený kakaový prášok, aróma (čokoládová), prírodné sladidlo (stévia – Glykozidy steviolu).

TrueWhey vanilka stevia: sušený srvátkový proteínový koncentrát, prírodná aróma(vanilková), farbivo (beta karotén), prírodné sladidlo (stévia – Glykozidy steviolu).

TrueWhey biela čokoláda: sušený srvátkový proteínový koncentrát, kúsky bielej čokolády, aroma, sladidlo (sukralóza).

Príchuť

Banán, Čokoláda, Jahoda, Vanilka, Biela čokoláda, Čokoláda-Kokos, Čokoláda-Oriešok, Vanilka stévia

Výrobca

Gymbeam

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.