protein_pancake_1036g_Scitec_Nutrition_bestbody.sk

PROTEIN PANCAKE 1036 g – Scitec Nutrition

16,50 €

Protein Pancake je proteínový prípravok na prípravu palaciniek bohatých na živiny, ktoré prispievajú  k udržiavaniu svalovej hmoty a normálneho stavu kostí.

PROTEIN PANCAKE 1036 g - Scitec Nutrition - biela-cokolada-kokos Dostupnosť 1-5 dníBiela čokoláda-Kokos 16,50 €
PROTEIN PANCAKE 1036 g - Scitec Nutrition - cokolada-banan Dostupnosť 1-5 dníČokoláda-Banán 16,50 €
PROTEIN PANCAKE 1036 g - Scitec Nutrition - natural Dostupnosť 1-5 dníNatural 16,50 €
Zrušiť výber

PROTEIN PANCAKE – SCITEC NUTRITION

Protein Pancake od Scitec Nutrition je najchutnejší proteínový prípravok na palacinky s jednoduchou prípravou.  Palacinky neboli u športovcov doteraz veľmi obľúbené, pretože boli považované za kalorické bomby plné sacharidov. Protein Pancake bol vyvinutý na to, aby podporoval potreby vyššieho príjmu bielkovín u športovcov alebo u ľudí žijúcich aktívnejším štýlom života. Tento produkt obsahuje 30% kvalitných bielkovín z viacerých zdrojov. Z Protein Pancake si môžete rýchlo zhotoviť palacinky bohaté na živiny. Prvoradou výhodou je, že vďaka nim môžete pre svoje svaly ľahko zabezpečiť dostatočné množstvo rýchlo a pomaly sa vstrebávajúcich bielkovín veľmi príjmeným a chutným spôsobom. Bielkoviny prispievajú k udržiavaniu svalovej hmoty a k jej rastu, a tiež k zachovaniu normálneho stavu kostí.

Výhody

  • obsahuje 30% kvalitných bielkovín z viacerých zdrojov,
  • dostatočné množstvo rýchlo a pomaly vstrebateľných bielkovín (srvátka, vajcia, kazeín),
  • prispieva k udržiavaniu svalovej hmoty a k jej rastu, a tiež k zachovaniu normálneho stavu kostí.

Balenie 1036 g = 28 dávok.

Príchute

Biela čokoláda-kokos, Neochutené, Čokoláda-banán, Tvaroh- pomaranč

Informácia pre alergikov

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašíd, zelera, rýb a kôrovcov.

Vymiešajte 37 g (1 dávkovaciu odmerku) prášku Protein Pancake s ½ dávkou nízkotučného mlieka alebo vody. Zmes miešajte dovtedy kým sa hmota konzistenčne podobá na klasické palacinkové cesto, následne potom na rozpálenej teflónovej panvici (180-200 °C) pečte do zlatohneda z obidvoch strán (1-2 minúty v závislosti od hrúbky cesta). Z oboch strán pečte v teflónovej panvici na miernom ohni. S hrúbkou, veĺkosťou a dobou pečenia cesta experimentujte podľa svojej chuti tak, aby ste získali najvyhovujúcejšie palacinkové cesto.

Nutričné hodnotyNa 100 g / na dávku = 37 g
Energetická hodnota1806 kJ ( 430 kcal ) / 659 kJ ( 157 kcal )
Bielkoviny30 g / 11 g
Sacharidy43 g / 16 g
– z toho cukry11 g / 4.1 g
Tuky15 g / 5.4 g
– z toho nasýtené mastné kyseliny6.2 g / 2.3 g
Chlorid sodný (soľ)1.7 g / 0.62 g

 

Biela čokoláda-kokos: ovsená múka , pasterizovaný a ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín ), plnotučné sušené mlieko , maltodextrín, kokosová strúhanka (7,5%), sušený vaječný bielok , koncentrát micelárneho kazeínu ( mlieko ), tvarohový prášok , jogurtový prášok , aróma bielej čokolády, látka pre zväčšenie objemu: hydrogén uhličitan sodný; chlorid sodný, sladidlo: sukralóza.

Čokoláda-banán: ovsená múka , pasterizovaný a ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín ), plnotučné sušené mlieko , maltodextrín, nízkotučný kakaový prášok (10-12%), aróma (banán, čokoláda, horká čokláda), sušený vaječný bielok , koncentrát micelárneho kazeínu ( mlieko ), tvarohový prášok , jogurtový prášok , látka pre zväčšenie objemu: hydrogén uhličitan sodný; chlorid sodný, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, sladidlo: sukralóza.

Bez príchute: ovsená múka , pasterizovaný a ultrafiltrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín ), plnotučné sušené mlieko , maltodextrín, sušený vaječný bielok , koncentrát micelárneho kazeínu ( mlieko ), látka pre zväčšenie objemu: hydrogén uhličitan sodný; chlorid sodný.

 

Balenie

1036 g

Výrobca

Scitec Nutrition

Príchuť

Biela čokoláda-Kokos, Čokoláda-Banán, Natural

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.