ALBION MAGNESIUM 90 KAPS. – REFLEX NUTRITION

Albion Magnesium 90 kaps. – Reflex Nutrition

9,77 € 7,55 €

Vysoko využiteľná Bisglycinate chelátová forma horčíka. Je považovaný za najúčinnejšiu formu horčíka, pretože má vysokú vstrebateľnosť, biologickú dostupnosť a je šetrný k žalúdku. Bisglycinát horečnatý je tak ideálnou formou pri liečbe nedostatku horčíka. Môže pomáhať ku kvalitnejšiemu spánku, optimalizáciu krvného tlaku a hladiny cukru v krvi a podporovať zdravé kosti.

Skladom

MNOŽSTVO

Albion® Magnesium

Možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na zníženie únavy a vyčerpania, na udržanie správneho energetického metabolizmu a stavu svalov a kostí.

Vysoká kvalita garantovaná značkou Reflex Nutrition, pôvod a čistota použitej zložky + minimum balastných aditív. Bisglycinát horečnatý je chelátovaný a pre telo vysoko využiteľnou formou horčíka s garantovanou kvalitou laboratória Albion.

Je považovaný za najúčinnejšiu formu horčíka, pretože má vysokú vstrebateľnosť, biologickú dostupnosť a je šetrný k žalúdku. Bisglycinát horečnatý je tak ideálnou formou pri liečbe nedostatku horčíka. Môže pomáhať ku kvalitnejšiemu spánku, optimalizáciu krvného tlaku a hladiny cukru v krvi a podporovať zdravé kosti.

Jedným z hlavných prínosov tohto chelátu je jeho vysoká biologická dostupnosť. Väčšina foriem magnézia sa v tele absorbuje veľmi málo. Napríklad oxid horečnatý (patrí medzi najčastejšie formy horčíka) sa absorbuje s účinnosťou menšou ako 4%. Zvyšok horčíka telo vylúči. Aby bolo telo schopné využiť všetky benefity horčíka, musíme sa uistiť, že sa horčík skutočne vstrebáva.

Hlavné benefity produktu:

  • 125 mg horčíka na 1 kapsulu
  • Bisglycinát horečnatý = chelátovaná forma horčíka s 80% využiteľnosťou pre telo bez nežiaducich vedľajších účinkov. Produkt obsahuje aj oxid horečnatý použitý ako alkalizačné činidlo, ktoré zaisťuje ideálne pH pre najvyššiu možnú biologickú dostupnosť organického horčíka = výsledná zmes chelátu a oxidu je ideálny z hľadiska vstrebateľnosti.
  • Garancia kvality a pôvodu spoločnosti Reflex Nutrition a laboratóriá Albion

Balenie: 90 kapsúl

Berte 3 kapsule denne s jedlom.

Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti do 3 rokov. Tehotným a dojčiacim ženám odporúčame konzultovať užívanie prípravku so svojim lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v chlade, suchu, mimo dosahu detí.

Výživové údaje:
 Počet dávok v balení: 90 x 1 kapsula
 1 kapsula
 % RHP*
 Horčík
 125 mg
 33
*% RHP – % referenčná hodnota príjmu.

Zloženie v 1 želatínovej * kapsuli: [Albion® pufrovaný bisglycinát horečnatý (bisglycinát horečnatý, oxid horečnatý, kyselina citrónová)] poskytujúci 125 mg horčíka (33% RHP **), želatínová kapsula (hovädzie želatína *, farbivo oxidy a hydroxidy železa), plnidlo maltodextrín, protispekavé látky (stearan horečnatý, dioxid kremičitý). * Nevhodné pre vegetariánov. **% RHP -% referenčnej hodnoty príjmu.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.