Vegan-protein-biotech-bestbody

Vegan Protein 500g – Biotech USA

13,60 €

Vegan Protein od Biotechu je komplex hrachovo-ryžového proteínového prášku, ktorý je vylepšený o 2 aminokyseliny (L-glutamín a L-arginín), ďalej o extrakty z rastlín ako Quinoa, bobule Acai a Goji. Hlavne je určený pre ľudí s vegetariánskym či vegánoskym stravovaním. Taktiež je vhodný pre ľudí, ktorí majú intoleranciu na laktózu, alebo iné mliečne bielkoviny.

Vegan Protein 500g - Biotech USA - vanilkovy-kolac SkladomVanilkový koláč 13,60 €
Vegan Protein 500g - Biotech USA - cokolada-skorica SkladomČokoláda-škorica 13,60 €
Vegan Protein 500g - Biotech USA - lesne-ovocie SkladomLesné ovocie 13,60 €
Vegan Protein 500g - Biotech USA - kava SkladomKáva 13,60 €
Vegan Protein 500g - Biotech USA - banan SkladomBanán 13,60 €
Vegan Protein 500g - Biotech USA - oriesok SkladomOriešok 13,60 €
Zrušiť výber

Popis

Vegan Protein od Biotechu je komplex hrachovo-ryžového proteínového prášku, ktorý je vylepšený o 2 aminokyseliny (L-glutamín a L-arginín), ďalej o extrakty z rastlín ako Quinoa, bobule Acai a Goji. Hlavne je určený pre ľudí s vegetariánskym či vegánoskym stravovaním. Taktiež je vhodný pre ľudí, ktorí majú intoleranciu na laktózu, alebo iné mliečne bielkoviny.

Tento Vegan Proteín dominuje vysokým obsahom bielkovín a taktiež rozdiel medzi klasickým a vegánskym proteínom je v tom, že obsahuje 2 zdroje bielkovín z rastlinného pôvodu. Tieto dva zdroje sa perfektne navzájom dopĺňajú. Výsledkom všetkých týchto faktov je, že Vegan Proteín má okrem plnohodnotného obsahu bielkovín aj vynikajúci komplex aminokyselín.

Vegan Proteín od BioTechu má vo svojom zložení ryžový a hrachový proteín. Ryžový proteín nemá dostatok aminokyseliny lyzín, ale na druhej strane má dostatočné množstvo aminokyselín s obsahom síry, ako je cysteín a metionín. V hrachovom proteíne je menšie percento aminokyselín s obsahom síry, no naopak množstvo L-lyzínu je obrovské. Vegan Protein je vhodný na prípravu smoothies alebo prípadne so shakov.

Výhody

  • Vegan bielkovinový komplex (ryža a hrášok) s pridanými funkčnými aminokyselinami
  • Neobsahuje cukor ani laktózu,
  • Bez gluténu,
  • Neobsahuje konzervačné látky,
  • Bez farbív,
  • Bez GMO,
  • Neobsahuje sladidlo aspartam.

3 druhy superpotravín

  • Múka z Quinoi – Quinou, hitovú surovinu reformovaných kuchýň uctievali starodávni Inkovia rovno ako matku obilia, napriek tomu, že sa jedná o tzv. falošnú obilninu. Má nižší obsah uhľohydrátov, ale má vyšší obsah (o 16%) bielkovín. Popri tom je vynikajúcim zdrojom bielkovín. Obsahuje draslík, vápnik, horčík a aj železo.
  • Prášok z bobúľ acai – Bobule acai, pôvodne rastúce v amazonských dažďových pralesoch sú významné vďake svojej poprednej hodnoty ORAC (medzinárodná norma, ktorá určuje absorpčnú kapacitu antioxidantov v potravinách).
  • Prášok z bobúľ goji – Goji bobule, ktoré sú známe tiež ako vlčie bobule, sa v Číne už dlhé tisícročia konzumujú ako afrodiziakum. Kyslasté ovocie jasnej červenej farby, ktoré pripomína zmes chuti čerešní a ostružín obsahuje 8 esenciálnych aminokyselín a veľké množstvo vitamínu C.

 

Príchute:  vanilkový koláč, čokoláda-škorica, lesné ovocie

Balenie: 500 g sáčok (dávka na 20 dní), 25 g kapsička (dávka na 1 deň)

 

Zamiešaj 1 dávku (25 g = 3 ploché polievkové lyžičky) v 250 ml vode, konzumuj priamo po cvičení. Cez dni odpočinku ho konzumuj poobede. Pre prípravu použi šejker.

Vegan Protein 500 g (čokoláda-škorica)
Veľkosť 1 dávky: 25 g
Počet dávok v balení: 20
Nutričné hodnoty1 dávka (25 g)RVH%*
Kalórie444 kJ / 106 kcal**
Tuky2,0 g**
z toho nasýtené0,5 g**
Sacharidy3,3 g**
z toho cukry< 0,5 g**
Vláknina0,8 g**
Bielkoviny19 g**
Soľ0,55 g**
Aminokyseliny
L-glutamín1390 mg**
L-arginín650 mg**

Príchuť vanilkový koláč: hrachový proteínový izolát, ryžový proteín, L-glutamín, arómy, zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), L-arginín, emulgátor: lecitíny (sója), quinoa múka 1,6%, zahusťovadlá (karagénan, celulózová guma), prášok z plodov goji 1,1%, prášok z plodov acai 0,6%, soľ, škorica, sladidlo (sukralóza).

Príchuť čokoláda-škorica: hrachový proteínový izolát, ryžový proteín, nízkotučný kakaový prášok, L-glutamín, zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), L-arginín, emulgátor: lecitíny (sója), škorica, zahusťovadlá (karagénan, celulózová guma), quinoa múka 1,6%, arómy, prášok z plodov goji 1,1%, prášok z plodov acai 0,6%, soľ, sladidlo (sukralóza).

Príchuť lesné ovocie: hrachový proteínový izolát, ryžový proteín, L-glutamín, arómy, zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), zahusťovadlá (karagénan, celulózová guma), L-arginín, emulgátor: lecitíny (sója), quinoa múka 1,6%, prášok z plodov goji 1,1%, kyselina (kyselina citrónová), prášok z plodov acai 0,6%, soľ, sladidlo (sukralóza).

Výrobca

Biotech

Príchuť

Banán, Lesné ovocie, Oriešok, Čokoláda-škorica, Káva, Vanilkový koláč

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.