Egg Pro 935g

Egg Pro 930g – Scitec Nutrition

28,38 € 23,90 €

EGG PRO je obľúbená kvalitná bielkovina obsahujúca zloženie aminokyselín, ktorá pomáha udržiavať svalovú hmotu, jej rast a takisto udržiavať zdravé kosti.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Vysokokvalitná bielkovina vyznačujúca sa vyváženým zložením nenahraditeľných aminokyselín zabezpečujúcich dôležité úlohy v ľudskom organizme, a ktorá je dobre stráviteľná. Väčšina živočíšnych bielkovín, vrátane vaječnej bielkoviny, je považovaná za bielkoviny vysokej kvality. Vaječná bielkovina je jednou z komplexných bielkovín obľúbených medzi kulturistami. Využíva sa v mnohých vedeckých výskumoch ako základný štandard na porovnávanie so všetkými ostatnými bielkovinami. Významnou prednosťou produktu EGG PRO je, že to nie je mliečna bielkovina a preto ho môžu užívať aj osoby citlivé na laktózu. Bielkoviny, dusík aj esenciálne aminokyseliny prijaté potravou sú potrebné na stavbu a uchovanie tkanív. EGG PRO pomáha udržiavať svalovú hmotu, jej rast a takisto udržiavať zdravé kosti.

EGG PRO je možné užívať samotne alebo s akýmkoľvek jedlom na zvýšenie obsahu bielkovín najmä pred alebo po cvičení. Typicky príjem bielkovín z jedného šejku, je obmedzený na 50% z celkovej dennej spotreby bielkovín – použite zodpovedajúcim spôsobom. Zmiešajte 1-2 porcie s akoukoľvek tekutinou a urobte šejk.

1 dávka (27,5 g) 100g
Kalórie 97,5 kcal / 406 kJ 1290 kcal / 5401 kJ
Bielkoviny 20g 266g
Sacharidy 2,5g 33g
Tuky 0g 0g
Cholesterol 0mg 0mg
Sodík 350mg 4655mg

vaječné bielko, kakao, dextróza, vanilková aróma, aspartám

Balenie

930g

Výrobca

Scitec Nutrition

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.