Casein Complex 2350g

Casein Complex 2350g – Scitec Nutrition

5.00 z 5
1 Hodnotenie

47,45 €

Bielkovinový nápojový prášok kazeínového pôvodu s obsahom tráviacich enzýmov pre tvorbu a zachovanie svalovej hmoty, so sladidlom, obsahuje 30 dávok.

Casein Complex 2350g - Scitec Nutrition - belgicka-cokolada Dostupnosť 1-5 dníBelgická čokoláda 47,45 €
Casein Complex 2350g - Scitec Nutrition - biela-cokolada-melon Dostupnosť 1-5 dníBiela čokoláda-Melón 47,45 €
Casein Complex 2350g - Scitec Nutrition - biela-cokolada-maracuja Dostupnosť 1-5 dníBiela čokoláda-Maracuja 47,45 €
Zrušiť výber

100% Casein Complex Scitec Nutrition

Je bielkovinový nápoj, ktorý je 100% z kazeínovej bielkoviny. Je zmenou základnej mliečnej bielkoviny a to micelárneho kazeínu. Kazeín je špecifický v tom, že má vysoký obsah esenciálnych aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) a taktiež má vysoký obsah L-glutamínu (vyšší než majú srvátkové bielkoviny). L-glutamín je špecifickou aminokyselinou, ktorá je najviac zastúpenou v krvi. Bielkoviny, ktoré sú obsiahnuté v produkte Casein Complex, podporujú zvyšovanie svalovej hmoty, jej udržiavanie a strážia zdravie kostí.

Bielkoviny, ktoré sa nachádzajú v tomto produkte sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú organizmu všetky potrebné aminokyseliny, vrátane 9 aminokyselín, ktoré si ľudský organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré jedine musí prijať zo stravy, alebo pomocou výživových doplnkov. Formula je obohatená o extra dávku L-glutamínu, taurínu a enzýmov, ktoré podporujú trávenie

Tento bielkovinový nápoj je vhodné konzumovať pred spaním, pretože svojou hustotou zasýti človeka a taktiež obsahuje tráviace enzýmy, takže nebude zaťažovať trávenie.

100% Casein Compex obsahuje aj vápnik, ktorý je prospešný pri procesoch tvorby energie pomocou látkovej premeny. Slúžia k správnej činnosti svalov a taktiež k udržaniu normálneho stavu zubov a kostí.

Výhody

  • výborný nočný proteín pre tvorbu svalovej hmoty,
  • zmes dominantnej mliečnej bielkoviny,
  • kazeín sa vyznačuje vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín,
  • zachováva svalovú hmotu aj pri náročných tréningoch.

Balenie 2350 g = 78 dávok.

Príchute

Čokoláda, žltý melón-biela čokoláda, maracuja-biela čokoláda

Informácie pre alergikov

Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, sója, vajcia, obilniny obsahujúce glutén, výrobky z rýb, morských živočíchov, kôrovcov, arašidy a orechy.

 

Odporúčané dávkovanie:

1 dávka (30 g = 1 kopcovitá odmerka) 1-2 krát denne. Rozpusťte 1 dávku v 300 ml tekutiny. Je ideálny v prípade, keď je z nejakého dôvodu príliš veľký odstup medzi hlavnými jedlami, resp. pred spánkom.

Veľkosť jednej dávky:1 odmerka (30 g)% DV
Počet dávok v balení: (920 g)30
Počet dávok v balení: (2 350 g)78
Hodnoty jednej dávky
Kalórie113 kcal
Kalórie z tuku9 kcal
Tuky celkom1 g*
Nasýtené tuky0,6 g*
Cholesterol9 mg*
Sacharidy celkom3 g*
Cukry3 g*
Vláknina0 g*
Bielkoviny23 g*
Vápnik509 mg64 %
Draslík74 mg4 %
Amino Acid Matrix400 mg*
(L-Glutamín, Taurín)
Zmes tráviacich enzýmov24 mg*
(Bromelaín, Papaín)

* DV – odporúčaná denná dávka, *denná hodnota nebola stanovená

Zloženie:

High-Quality Milk Protein Complex (koncentrát micelárneho kazeínu a kazeinát vápenatý), kakaový prášok (10-12%), dextróza, aróma (čokoláda), chlorid sodný, L-glutamín, Taurín, sladidlá (acesulfám K, sukralóza), zmes tráviacich enzýmov (papaín, bromelaín).

Upozornenie:

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí.

Informácie pre alergikov: Výrobok vyhotovený v priestoroch, v ktorých sa spracúva mlieko, sója, vaječné bielka, lepok a arašidy!

Hmotnosť2350 g
Balenie

2350 g

Výrobca

Scitec Nutrition

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Dobrá chuť (belgická čokoláda), dobre rozpustný vo vode aj v nízkotučnom mlieku. Je dobre trávitelný, ideálny pred spaním

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.