BH FITNESS F2W DUAL

1.079,00 €

Bežecký pás s programy, motor 2,75 HP odpružená běžecká plocha 51×135 cm rychlost 1~18 km/h, el. sklon 0~12 % podsvětlený displej 7,5″ nosnost 115 kg, záruka 2+5 let, servis doma

Skladom

MNOŽSTVO

PREČO BH FITNESS HOME ?

Spoločnosť BH Fitness bola založená v roku 1985 a dnes je najväčším európskym výrobcom strojov pre komerčné a domáce fitness. Produkty značky BH Fitness získali radu európskych ocenení a sú zastúpené vo viac ako 65 krajinách po celom svete.

Hlavným znakom spoločnosti BH Fitness je originálny design, inovácia, vynikajúci pomer funkcií, výkonu a ceny. Sortiment značky je rozdelený do 4 produktových rad (Home, Movemia, SK Line, LK Line) odlišných svojím zameraním.

BH FITNESS

BH FITNESS F2W DUAL

BH Fitness F2W DUAL je moderný bežecký pás určený do domáceho prostredia. Vďaka tichému, výkonnému motoru, priestrannej bežeckej plochy a moderným technológiám nadchne každého kto si chce zabehať v pohodlí domova. Okrem svojej masívnej konštrukcii a elegantného vzhľadu disponuje značkovým, silným a výkonný motorom s maximálnym výkonom 2,75 HP (2,02 kW). Rýchlosť je možné riadiť elektronicky prostredníctvom tlačidiel alebo programov upravovať v rozmedzí 1-18 km/h. Priestranná bežecká plocha s rozmermi 51 x 135cm je vybavená kvalitným tlmiacim systémom SDS (Soft Drop systém) s elastomermi a Run +. Sklon je elektronicky nastaviteľný do 12%. Môžete tak dokonale stimulovať behanie do kopca a využívať aj prednastavené programy, ktoré s touto funkciou pracujú.

Bežecký pás BH Fitness F2W DUAL disponuje ľahko ovládateľným počítačom, držiakom na fľašu, senzormi pre meranie tepovej frekvencie a transportnými kolieskami. Po tréningu trenažér ľahko a rýchlo zložíte.

Nosnosť bežeckého pásu je 115 kg.

PROGRAMOVÁ PONUKA

BH Fitness F2W DUAL ponúka priehľadný, modrou farbou podsvietený LCD displej, ktorý zobrazuje základné hodnoty, ako je čas, rýchlosť behu, vzdialenosť, spálené kalórie, tepovú frekvenciu a vyobrazuje zvolený programový profil s vyznačením fázy kde sa nachádzate. Kompletná programová ponuka zahŕňa celkom 13 tréningových programov medzi nimi nechýba 12 prednastavených programov (s rôznymi profilmi tratí), HRC program riadený tepovou frekvenciou a manuálny režim. Jednotlivé programami je možné ľubovoľne upravovať na vyššiu alebo nižšiu intenzitu.

HRC program – riadený podľa tepovej frekvencie v závislosti na parametroch cvičenca sa automaticky v priebehu jazdy reguluje záťaž pre udržanie vybraného pulzu vo vybranej zóne.

BODY-FAT – režim zistenia množstva tuku v tele – je užitočný hlavne pre porovnávanie dosiahnutých výsledkov po čase.

Súčasťou pásu je aj bezpečnostná stop – poistka, ktorá v prípade pošmyknutia a pod. trenažér okamžite zastaví. Každý určite uvíta praktický držiak na tablet/smartphone.

TRÉNINGOVÉ APLIKÁCIE

Tento model ponúka k dokúpeniu technológiou bluetooth pripojenia i.Conceptktorá umožňuje prostredníctvom bluetooth pripojenia trenažéra s tabletom alebo “múdrym telefónom”. Následne môžete využívať radu tréningových aplikácií.

Tablet a DUAL KIT nie sú súčasťou balenia. 

Tréningové aplikácie sú produktom tretej strany a preto odporúčame vopred vyskúšať, či je Váš tablet alebo telefón s konkrétnou aplikáciou kompatibilný. Pokiaľ by Vám aplikácia so strojom nefungovala alebo vykazovala chyby, sme pripravení Vám pomôcť (aj napriek tomu nemôžeme funkčnosť aplikácie na Vašom zariadení zaručiť a nenesieme za ňu zodpovednosť)

Bežecký pás BH FITNESS F2W Dual

MERANIE TEPOVEJ FREKVENCIE

Tepovú frekvenciu je možné merať dvomi spôsobmi. Najpresnejšie meranie dosiahnete pomocnou hrudného pásu, stroj má integrovaný prijímač na hrudný pás s frekvenciou 5kHz s presnosťou EKG, prípadne po dokúpení Dual Kitu komunikuje aj s bluetooth hrudnými pásmi. Pokiaľ Vám stačí orientačné premeranie tepovej frekvencie, potom si vystačíte s dotykovými senzormi tzv. hand pulse, na ktoré priložíte ruky a po chvíľke sa Váš tep zobrazí na displeji stroja.

Hrudný pás nie je súčasťou balenia, ale môžete si ho u nás dokúpiť.

Bežecký pás BH FITNESS F2W Dual

BEŽECKÁ PLOCHA

Priestranná bežecká plocha s rozmermi 51 x 135 cm je vhodná pre drobnejšie aj vyššie postavy. Tlmiaci systém s 6-timi elastomermi zaručuje komfortný beh bez rizika zaťaženia Vašich kĺbovVďaka tomu sa nemusíte báť o svoje kolená, ani pri dlhodobom a pravidelnom tréningu.

Bežecký pás BH FITNESS F2W Dual

KVALITNÉ ODPRUŽENIE

Bežecká plocha BH Fitness F2W DUAL je vybavená špeciálnym systémom odpruženia Run+ s 6-ti elastomermi, ktorý tlmí nárazy a pohlcuje otrasy. Cvičenie je tak pohodlné a šetrné k Vašim kĺbom.

Běžecký pás BH FITNESS F2W Dual

MOŽNOSŤ ZLOŽENIA

Vďaka možnosti uskladnenia BH Fitness F2W DUAL do úspornej polohy Váš pás bude zaberať v dobe netrénovania minimum priestoru s rozmermi 105 x 78 x 150 cm. Nemusíte mať tak obavy z toho, že vám trenažér zaberie polovicu miestnosti. Pás je vybavený pomocným tlmičom, ktorý umožňuje ľahké sklopenie aj ženám a zaručuje bezpečné rozloženie pásu, ktoré vďaka nemu prebieha plynule a pomaly. Súčasťou tlmiča je aj bezpečnostná poistka, ktorá zabraňuje nechcenému sklopeniu pásu napríklad deťom. Po sklopení je možné pás vďaka integrovaným prepravným kolieskam ľahko premiestniť v priestore. Sklopením pásu ušetríte polovicu priestoru, kedy práve nebeháte. Na sklopenie je potrebná minimálna sila a umožňuje ľahkú manipuláciu aj ženám.

ECO MODE

Pokiaľ ste zástancami ekológie, tak Vás určite poteší táto špeciálna funkcia značky BH Fitness tzv. “ECO Mode“. Po stlačení tohto tlačidla príde k dvihnutiu náklonu pásu do tretieho stupňa a riadiaca jednotka odoberá zo siete menšiu spotrebu energie. Vďaka tomu môžete ušetriť 25-30 % spotreby el. energie.

TECHNOLÓGIA i.CONCEPT

Tu môžete vidieť akékoľvek prednosti tejto technológie.

SERVIS A ZÁRUKA

Produkty značky BH FITNESS sú testované s ohľadom na kvalitu, bezpečnosť a trvanlivosť. Všetky výrobky spĺňajú súčasné európske normy, okrem toho ROHS, NEN-957 a CE.
Na stroje značky BH FITNESS poskytujeme pri domácom využití záručnú dobu 2 roky + 5 rokov na rám stroja. Záručný aj pozáručný servis je zaisťovaný priamo u zákazníka domaGarantovaná dostupnosť náhradných dielov 7 rokov po uplynutí záruky.

Nadštandardné záruky a prvotriedny záručný aj pozáručný servis značky BH FITNESS zaistí aj Vám plnohodnotný a bezstarostný tréning.

Programové Režimy

Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačítkami

Dĺžka Stroja

174 cm

Šírka Stroja

78 cm

Výška Stroja

140 cm

Typ Displeja

LCD displej podsvetlený

Napájanie

Sieťová prípojka 230 V

Zaistenie Servisu

Značkový servis u zákazníka

Dostupnosť ND

Garantovaná 7 rokov

Manipulácia So Strojom

Možnosť sklopenia pásu

Manipulácia So Strojom|1

Prepravné kolieska

Merané Hodnoty

Čas behu

Merané Hodnoty|1

Rýchlosť behu

Merané Hodnoty|2

Spálené kalórie

Merané Hodnoty|3

Vzdialenosť

Merané Hodnoty|4

Tep srdca

Merané Hodnoty|5

Sklon pásu

Programové Režimy|1

Prednastavené profily trate

Programové Režimy|2

Program riadený tepom HRC

Merané Hodnoty|6

Signalizácia prekročenia tepu

Meranie Tepu Srdca

Dlaňové senzory (hand-pulse)

Meranie Tepu Srdca|1

Bezdrôtové hrudným pásom

Programy Riadené Tepom HRC

ano, 1 varianta

Počet Programov Celkom

ano, 14 variant

Ďalšie Programy

ano, s DUAL KIT Bluetooth

Programové Režimy|3

Zadanie cieľových hodnôt

Ostatné Parametre

Bluetooth komunikácia

Regulácia Sklonu

Motorom

Odpruženie Bežeckej Plochy

Odpruženie silentblokmi + rámové

Hmotnost

96 kg

Nosnosť

115 kg

Spôsob Využitia H/LC/C

Domáce

Výkon Motoru Trvalý

1,5 HP

Typ Pásu

motorové

Maximálna Rýchlosť

18 km/h

Minimálny Sklon Pásu

0 %

Maximálny Sklon Pásu

12 %

Šírka Bežeckej Plochy

51 cm

Dĺžka Bežeckej Plochy

135 cm

Použitie Podľa DIN EN957

Trieda HA

Výkon Motoru Maximálny

2,75 HP

Veľkosť Displeja V Palcoch

7,5 “

Typ Motoru

štandardný DC motor

Tréningové Aplikácie

Kinomap

Tréningové Aplikácie|1

MyHomeFit

Tréningové Aplikácie|2

BitGym

Prednastavené Profily Trate

ano, 12 variant

EAN:

8431284681791

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.