BCAA 200 kaps – Reflex Nutrition

4.50 z 5
2 Hodnotenie

15,50 € 14,90 €

BCAA je doplnok s obsahom vetvených aminokyselín, ktoré sú potrebné v silových športoch a atletike, pretože zabezpečujú regeneráciu a nárast svalov.

Skladom

MNOŽSTVO

BCAA

Vetvené aminokyseliny (BCAA) – L-Leucín, L-izoleucín a L-Valín, predstavujú jedny z najdôležitejšie esenciálnych (pre telo nevyhnutných) aminokyselín. Ich obsah predstavuje 33% z celkového obsahu svalových bielkovín.

BCAA’s značky Reflex Nutrition sú vyrobené fermentačnej technológiou, ktorá je garanciou 100% netoxické L-formy aminokyselín.

Jednotlivé aminokyseliny sú vo voľnej forme v najvhodnejšom pomere a v kombinácii s vitamínom B6.

Vysoká kvalita, pôvod a čistotu použitých zložiek + minimum balastných aditív.

Hlavnou filozofiou všetkých produktoch Reflex Nutrition je maximálna kvalita a čistota použitých surovín s minimom balastných aditív. Preto je tiež použitá výhradne forma kapsúl. Značka Reflex Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu vo vysokom počte prípadov tvoriť až 50% tablety.

Doporučené dávkovanie:

Berte 6 kapsúl ** 30 – 40 minút pred tréningom a ďalších 6 kapsúl bezprostredne po jeho ukončení.

Výživové údaje:

 

Počet dávok v balení: 33 x 6 kapslí1 kapsula6 kapsulí
Energetická hodnota8,5 kJ / 2 kcal51 kJ / 12 kcal
L-Leucin250 mg1.500 mg
L-Isoleucin125 mg750 mg
L-Valin125 mg750 mg
Vitamin B60,2 mg (14% RHP)*1,2 mg
*% RHP – referenční hodnoty príjmu u priemernej dospelej osoby (8400 kJ / 2000 kcal).

Zloženie:

v 2 želatínových * kapsliach: L-Leucín, L-izoleucín, L-Valín, pomocná látka mikrokryštalická celulóza, pomocná látka maltodextrín, pomocná látka stearan horečnatý, pyridoxín hydrochlorid. * nevhodné pre vegetariánsku stravu.

Balenie

200 kaps

Výrobca

Reflex Nutrition

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    Bcaa užívam pred a po tréningu, ako je odporúčané dávkovanie. Tréningy sú lepšie a tabletová podoba BCAA mi vyhovuje, pretože väčšina rozpustných BCAA sú neprimerane presladené.

  2. (overený zákazník)

    BCAA cka su super, mega rozdiel ked si ich dam po treningu citim sa ovela menej unavena a znizuju mi aj svalovicu. Odporucam urcite pre vsetkych ktori intenzivne sportuju ako doplnok. BCAA od Reflexu su navyse velmi kvalitne, ja som s nimi velmi spokojna.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.