b-vit-complex-aone-nutrition-150-tbl - bestbody.sk

B-Vit Complex 150 tbl – Aone

9,00 € 7,50 €

BEVIT COMPLEX je vyvážená formulácia B vitamínov s vodnou riasou spirulínou a pivnými kvasnicami, je potrebný pre metabolizmus a tvorbu proteínov.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

B-Vit Complex

Bevit sú vitamíny skupiny B v biologicky dostupnej forme pre udržanie anabolického metabolizmu. Súčasťou je riasa Spirulina, v ktorej sú viazané vitamíny v prírodnej forme, kyselinu gamalinolovú významnú pre udržanie rovnováhy cholesterolu v organizme a pivné kvasinky. Spolu pôsobia s ostatnými látkami v prípravku efektívnejšie ako bežné formy vitamínov. Obe zložky sú vyhodnotené ako najbohatšie prírodné zdroje vitamínov B. Užívanie Bevit Complexu prispieva k predchádzaniu svalovej únavy a dodávaniu koenzýmov, ktoré sú potrebné pre chod metabolických procesov. Bevit taktiež podporuje lepšie vstrebávanie bielkovín a sacharidov.

Zaujímavosť:

Bevit je komplex vitamínov B na prírodnej báze, ktoré sú pre telo oveľa lepšie ako bežne dostupné syntetické formy tohoto vitamínu. Tablety sú lisované, takže neobsahujú ani žiadne zbytočné prídavné látky na udržanie tvaru tablety. S B-vitamínom sa nedá predávkovať, telo jeho prípadný nadbytok jednoducho vylúči. Bevit je dobré užívať každý deň, pretože telo si nedokáže robiť zásoby vitamínu B. Balenie vychádza navyše veľmi výhodne aj cenovo, pretože obsahuje až 150 tabliet a už 2 tablety obsahujú 100% odporúčanej dennej dávky vitamínu B.

2 tablety denne

Náš tip: Užívajte Bevit každý deň ako zdravý doplnok stravy. Ak chcete zlepšiť vstrebávanie bielkovín, konzumujte jednu tabletu s väčšou porciou bielkovín v strave, prípadne s každou dávkou proteínu.

Obsah účinných látok v jednej dávke
Energetická hodnota 2,84 kcal
Bielkoviny 478 mg
Sacharidy 146 mg
Tuky 35 mg
Vitamín B1 1,1 mg
Vitamín B2 1,4 g
Niacín 16 mg
Kys. pantoténová 6 mg
Vitamín B6 1,4 mg
Vitamín B9 200 µg
Vitamín B12 2,5 µg

Spirulina, pivné kvasinky, vitamíny (niacín, D-pantotenát vápenatý, pyridoxínhydrochlorid, tiamín mononitrát, riboflavín, vitamín B12), pomocná látka: stearan horečnatý, kyselina pteroylmonoglutámová.

 

Balenie

150 tbl

Výrobca

Aone

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.