reflex-Krill-oil-90-caps-bestbody.sk

Open Ocean Krill Oil 90 kaps – Reflex Nutrition

5.00 z 5
3 Hodnotenie

31,44 € 20,40 €

Krill Oil je doplnok stravy pre ľudí so zdravým životným štýlom s obsahom silného antioxidantu, ktorý ochráni váš organizmus pred voľnými radikálmi.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

 

Antarktický Krill Oil od značky Reflex Nutrition obsahuje Astaxanthin, EPA a DHA

Open ocean Krill Oil Reflex Nutrition obsahuje veľmi silný antioxidant astaxanthin v jeho prirodzenej podobe – astaxanthin je 300 krát silnejší než vitamín E, viac než 30 krát silnejší než koenzým Q10 a viac než 10 krát silnejší než všetky karotenoidy a vitamín A (ORAC)! Astaxanthin tak ochráni tvoj organizmus pred voľnými radikálmi, a to ako extracelulárneho (mimobunkového), tak intracelulárneho (vnútrobunkového) pôvodu.

Doplnok výživy Krill Oil je ideálny nielen pre vrcholových športovcov, ale aj pre tých, ktorí vedú zdravý životný štýl. Jedinečná kombinácia ASTAXANTÍN a ultra čistých omega 3 nenasýtených mastných kyselín, vytvára z antarktického krill oil, unikátny suplement, vysokej kvality. Nenasýtené mastné kyseliny z Krill Oil, sú ideálnym zdrojom fosfolipidov, bohatých na antioxidanty a dve najdôležitejšie nenasýtené mastné kyseliny EPA a DHA.

Open Ocean Krill Oil a Omega 3

Toto je výnimočný zdroj “dobrých” tukov (mastných kyselín), ktoré nie sú ľahko dostupné v prirodzenom jedálničku. Súčasné legislatívne opatrenia EÚ nám neumožňujú popisovať ďalšie výhody tohto produktu, tak ako to bolo možné skôr. Internetové stránky a odborná literatúra však ešte stále ponúkajú dostatok dostupných, objektívnych informácií o aktívnych látkach v tomto produkte.

Omega 3 mastné kyseliny totiž preukázateľne znižujú hladinu cholesterolu, čo je dôležité najmä pre celý kardiovaskulárny systém. Okrem toho dokážu zabrániť vzniku jednému typu záchvatu mŕtvice. Práve veľké množstvo rybích tukov v jedálničku, dokazuje tieto pozitívne účinky.

Príkladom sú Eskimáci, ktorí majú neporovnateľne nízke percento úmrtí na srdcové choroby v porovnaní so zvyškom sveta. Z omega 3 nenasýtených mastných kyselín môžu získať najmä športovci. A dokonca sa zistilo, že aeróbne cvičenie ešte zvyšuje účinky omega 3 nenasýtených mastných kyselín. Zároveň sa dokázalo, že omega 3 dokážu zvýšiť množstvo spáleného podkožného tuku, čím sa znížia jeho zásoby.

Omega 3 tiež stupňujú u športovcov nielen výkon, ale aj silu. Výskumy a štúdie ukazujú, že Omega 3 znižujú aj katabolický stav (zlyhanie svalu) a zvyšujú rast hladiny hormónov. Okrem toho Omega 3 dokážu znížiť aj počet zápalových procesov, a tým zmierniť bolesť reumatickej artritídy. Omega 3 mastné kyseliny zmierňujú aj bolesti spojené s menštruačnými kŕčmi. Toto je jedinečný zdroj “dobrých” tukov (mastných kyselín), ktoré nie sú ľahko dostupné pri bežnom stravovaní.Vysoká kvalita, pôvod a čistotu použitých zložiek + minimum balastných aditív.

Hlavnou filozofiou všetkých produktoch Reflex Nutrition je maximálna kvalita a čistota použitých surovín s minimom balastných aditív. Preto je tiež použitá výlučne forma kapsúl. Značka Reflex Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu vo vysokom počte prípadov tvoriť až 50 % tablety.

Dávkovanie:

Užite 1 – 2 kapsule denne ráno po raňajkách.

Zloženie:

Open Ocean Krill Oil obsahuje: želatínová kapsula ( hovädzia želatina,zvlhčujúca látka glycerol, voda , olej z antarktického planktónu – krilu (Euphasia superba)

Nutričné hodnoty:

Počet dávok v balení: 15-301 kapsula
Energetická hodnota19 kJ / 4,,5 kcal
Kril olej500 mg
z toho Fosfolipidy210 mg
Omega 3120 mg
EPA (kyselina eikosapentaeová)60 mg
DHA (kyselina dokosahexaenová)32 mg
Astaxanthin150 mcg

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyšší rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotná nezávadnosť.

Balenie

90 kaps

Výrobca

Reflex Nutrition

3 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    Som spokojna.

  2. (overený zákazník)

    Jeden z top produktov.

  3. (overený zákazník)

    Úplná spokojnosť. Olej z krilu je veľmi kvalitný a u výrobcu Reflex nemám vôbec pochybnosti o tom, že sa jedná o špičku.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.